• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Zostałeś wstępnie zatwierdzony

Zostałeś wstępnie zatwierdzony

Widzieliście to już wcześniej. Być może jesteś jednym z milionów ludzi, którzy codziennie widzą te słowa. Przychodzą bezpośrednio do Ciebie dzięki usługom pocztowym za pośrednictwem Twojej skrzynki pocztowej. Te słowa prawdopodobnie pojawią się również w Twojej wiadomości e-mail kilka razy dziennie. Zostałeś wstępnie zatwierdzony dla tej karty kredytowej lub innej karty kredytowej. Mailingi również są dość kuszące. Oferują świetne stopy procentowe, doskonałe oferty transferu salda, a nawet ekscytujące nagrody.

Jednak czy naprawdę zostałeś wstępnie zatwierdzony? Czy powinieneś skorzystać z ich oferty? Jak mogliby w ogóle wiedzieć, że chcesz Cię wstępnie zatwierdzić? Cóż, na początek otrzymują Twój adres pocztowy na kilka różnych sposobów. Pomyśl o wszystkich formularzach, które wypełniłeś niedawno lub nawet miesiące temu. Te formy są trudne, ponieważ mogą odgrywać wiele ról. Najpierw zbierają Twoje informacje, niezależnie od tego, na co się zapisujesz. Wtedy gdzieś w tej formie będzie coś związanego z otrzymywaniem mailingów i informacji dotyczących ofert specjalnych, ofert i wyprzedaży. AHA, właśnie tam cię dostają.

Zanim się zorientujesz, te wstępnie zatwierdzone oferty kart kredytowych zaczęły regularnie wypełniać Twoją skrzynkę pocztową. Jeśli ubiegasz się o kartę kredytową i jesteś zatwierdzony, bądź ostrożny, ponieważ oferty zaczną napływać. Jeśli złożysz wniosek i zostaniesz odrzucony, nadal będą przychodzić, a wszyscy będą chcieli pomóc Ci poprawić swój kredyt. Rodzaj wstępnie zatwierdzonych kart kredytowych, które oferujesz, będzie zależeć od kilku czynników.

Po pierwsze, będzie to zależeć od tego, skąd pochodzą informacje. Jeśli pochodzi z innej formy kredytu, o którą się ubiegasz, typ, który zostanie Ci zaoferowany, będzie oparty na tych informacjach i Twojej ogólnej perspektywie kredytowej. Następnie będzie to również zależeć od twojego obecnego przedziału dochodów. Weź pod uwagę formularze, które wypełniasz, wiele z nich zapyta, ile zarabiasz każdego roku lub szacunkową liczbę. Jeśli mieszczą się w określonych przedziałach, te oferty kart kredytowych zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Twoich rocznych zarobkach.

Twoja ogólna perspektywa kredytowa ma duży wpływ na Twoje oferty. Jeśli jesteś osobą, która cierpi z powodu złego kredytu, możesz otrzymać wiele ofert zabezpieczonych kart kredytowych. Zabezpieczone karty kredytowe to te, które wymagają depozytu. Ta wpłata określa twoją konkretną linię kredytową w ramach tej karty kredytowej. Nigdy nie mogłeś wydać więcej, aby nadal korzystać z zabezpieczonej karty kredytowej, musisz doładować kartę. W przypadku nadgodzin, jeśli będziesz utrzymywać płatności, może się okazać, że zwiększą one Twoją linię kredytową poza limit depozytu.

Problem z wstępnie zatwierdzonymi zabezpieczonymi kartami kredytowymi polega na tym, że okaże się, że mają one stopy procentowe znacznie wyższe niż niezabezpieczone i przynoszą niewielkie, jeśli w ogóle jakiekolwiek korzyści, takie jak nagrody.

Dla osób o wyższych dochodach z dużym kredytem nadejdą niezabezpieczone, wstępnie zatwierdzone oferty kart kredytowych. To idealny rodzaj kart kredytowych dla większości ludzi. Oprocentowanie jest różne, w zależności od rodzaju karty kredytowej, firmy i kredytu, ale zazwyczaj są one znacznie niższe niż w przypadku ofert zabezpieczonych. Ponadto posiadacze niezabezpieczonych kart kredytowych korzystają z nagród, ochrony debetu i innych różnych korzyści.

To, czy zaakceptujesz wstępnie zatwierdzoną ofertę karty kredytowej, zależy od Ciebie, Twoich finansów i umiejętności zarządzania. Zawsze dobrze jest zapoznać się z firmą oferującą wstępnie zatwierdzoną kartę kredytową. Chcesz mieć pewność, że masz do czynienia z ważną, renomowaną firmą, a Twoje dane osobowe są bezpieczne. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest przyjęcie oferty nieuczciwej firmy i narażenie siebie, swoich finansów i historii kredytowej na ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *