• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Wskazówki dotyczące ubezpieczenia na całe życie

Wskazówki dotyczące ubezpieczenia na całe życie

Zanim zdecydujesz, który rodzaj polisy na życie jest dla Ciebie najlepszy, musisz poznać kluczowe aspekty ubezpieczenia na całe życie i jakie będą dla Ciebie korzystne. Dzięki polisie na całe życie możesz zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek Twojej śmierci. Krótko mówiąc, ubezpieczenie na życie pomaga Twoim bliskim, płacąc im po Twojej śmierci.

Co to jest całe ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na całe życie to stałe ubezpieczenie na życie, które obejmuje całe życie z terminowymi płatnościami składek tak długo, jak żyjesz.

Przy wzroście poziomu składek i wartości gotówkowej, ta polisa na życie będzie najlepszym wyborem dla celów długoterminowych. Kwota gwarantowanych wartości pieniężnych może zapewnić pieniądze na pomoc w nagłych wypadkach lub tymczasowych potrzebach.

Cechy ubezpieczenia na całe życie

1. Składki na ogół są równe i płatne do końca życia: początkowe składki będą niewiele wyższe niż terminowe ubezpieczenie na życie, ale wraz z wiekiem będą tańsze składki roczne.

2. Dywidendy: Dywidendy nie są gwarantowane w ramach ubezpieczenia na całe życie, ale istnieje szansa na uzyskanie dywidendy.

3. Gwarantowane wartości gotówkowe: W przypadku terminowego ubezpieczenia na życie nie ma wartości gotówkowej, ale w przypadku ubezpieczenia na całe życie część pieniędzy będzie przechowywana jako wartość pieniężna. Jeśli zrezygnujesz z polisy, skumulowane gwarantowane wartości pieniężne będą Twoje. Możesz nawet zaciągnąć pożyczkę na całą polisę na życie.

Przed wykupieniem polisy na całe życie należy zadać następujące pytania agentowi wyznaczonemu przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie.

1. Które ubezpieczenie jest dla mnie najlepsze, ubezpieczenie na całe życie czy terminowe ubezpieczenie na życie?

2. Ile potrzebuję ubezpieczenia?

3. Jak i ile rabatu mogę otrzymać?

4. Jakie są Twoje oceny Standard & Poor’s?

Wybierając firmę ubezpieczeniową na całe życie, należy wziąć pod uwagę następujące aspekty.

1. Koszty i prowizje.

2. Gwarantowana wartość gotówkowa.

3. Dywidendy i odsetki.

4. Jak dostosowują wysokość zasiłku z tytułu śmierci?

Wszelkie niezbędne informacje można uzyskać od internetowych towarzystw ubezpieczeń na życie, korzystając z szybkiego dostępu do Internetu. Szybki dostęp do Internetu online i dostępne strony internetowe ułatwiają porównywanie i uzyskiwanie ofert online na ubezpieczenie na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *