• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Twój pewny sposób na trwały sukces w handlu

Twój pewny sposób na trwały sukces w handlu

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą sukcesy w handlu na rynkach? A dlaczego niektórym się to nie udaje? Czy to szczęście decyduje o tym, czy uda Ci się zarabiać na rynku, czy nie? Czy to system lub strategia, z których korzysta dana osoba, decyduje o jej sukcesie?

Wiele osób powiedziałoby, że to system lub strategia, które stosują, ostatecznie decyduje o tym, czy wyjdą zwycięsko z rynku.

Każdy system, który istnieje w Internecie, pokaże Ci, jak zarabiać na nim. Bez wątpienia zarobi dla Ciebie pieniądze. Zwykle pytanie brzmi, ile pieniędzy system zarobi dla Ciebie. Cały system, który tam jest, pokaże ci, jak ich system działa w oparciu o dane historyczne lub aktywność, a następnie na dole strony będzie klauzula zrzeczenia się, która stwierdza: „… Dane historyczne nie determinują ani nie gwarantują przyszłych zarobków. … ”

Dlaczego więc te witryny lub strony zawierają klauzulę zrzeczenia się odpowiedzialności?

Klauzula o zrzeczeniu się odpowiedzialności jest do niego włączona, ponieważ wiedzą, że istnieją pewne elementy, których nie mogą kontrolować. Ludzkie emocje.

Ludzkie emocje są zawsze kluczem do sukcesu lub porażki w każdym biznesie. I nie ma różnicy w handlu na rynkach. Przeczytaj wszystkie książki o handlu, które chcesz, kup cały skuteczny system, jaki chcesz. Jeśli nie możesz kontrolować swoich emocji, nie odniesiesz sukcesu na rynkach.

To jest powód klauzuli wyłączenia odpowiedzialności, ponieważ jedyną rzeczą, której autor nie może kontrolować, są emocje ich subskrybentów lub klientów.

Na rynku są tylko dwie główne emocje, których doświadczy każdy trader; POZIOM I STRACH. Kiedy pojawia się ta emocja, nie chodzi o to, jak ją eliminujemy, ale raczej o to, jak ją stosujemy. Istnieją naturalne emocje, których nie można wyeliminować. Te emocje zmuszają nas do działania, dlatego to, jak na nie zareagujemy, zadecyduje o wyniku.

Jak gniew, kiedy jesteśmy na kogoś źli, to albo mówimy coś paskudnego, albo możemy po prostu kopnąć wiadro, albo po prostu zanurkować w kałuży wody. Jakiekolwiek działanie, które podejmiemy, daje inny rezultat lub rezultat.

Zbyt często, gdy zaczynamy widzieć dwie do trzech kolejnych strat na naszej działalności handlowej, zaczynamy mieć wątpliwości. Kiedy tak się dzieje, jesteśmy już w stanie strachu, boimy się utraty większej ilości pieniędzy i zaczynamy wątpić, czy system działa.

Żaden system nie jest absolutny, co oznacza, że ​​żaden system nie gwarantuje, że będziesz zarabiać przez cały czas. Sprzedawca systemu powiedziałby, że bylibyśmy w stanie konsekwentnie zarabiać, pod warunkiem, że podążymy za ich systemem do kropki.

Z drugiej strony, kiedy zaczynamy widzieć dwa lub trzy kolejne, zaczynamy czuć się na szczycie świata. Zaczynamy odczuwać, że możemy zacząć dobrze zarabiać na rynku, a następnie zacząć dostosowywać system lub może lokować więcej pieniędzy na rynku, aby wykorzystać nasze zarobki, lub może zacząć zajmować więcej pozycji, co ostatecznie sprawi, że odejdziemy od systemu, który używaliśmy. To wtedy chciwość już wkroczyła, by rządzić naszymi myślami.

Mówi się, że „system jest tak dobry, jak osoba, która go używa”. Jeśli więc nie podążamy za tym systemem, albo przynosimy straty, albo gdy tworzymy zyski. Ostatecznie zawiedziemy. A przestrzeganie systemu wymaga dyscypliny. Dyscyplina, by działać na nasz strach i chciwość, gdy się pojawią, określi, jak dobrze sobie radzimy na rynku.

Po raz kolejny kluczem jest dyscyplina. Musimy mieć dyscyplinę, aby powiedzieć: „Osiągnąłem swój cel. Powinienem teraz pobierać zyski, nawet jeśli mogą wzrosnąć ”, gdy pojawi się chciwość. A kiedy pojawi się strach, należy powiedzieć:„ Muszę zająć pozycję, mimo że wydaje się, że rynek nie porusza się na moją korzyść ”

Chociaż są to tylko dwie okoliczności, w których pojawia się chciwość i obawy, istnieje i będzie wiele przypadków, w których musimy podjąć decyzję o wejściu lub wyjściu z rynku. A to są dwie najważniejsze decyzje, które należy podjąć, aby odnieść sukces na rynkach. Dyscyplina pilnego przestrzegania systemu bez względu na to, co dzieje się z rynkiem

Tak więc bez względu na to, jak dobry jest ten system, jedyną i pewną drogą do trwałego sukcesu na rynku jest zależność od dyscypliny, która pozwoli przezwyciężyć nasze osobiste emocje i religijnie podążać za określonym systemem.

Najlepsze szkoły pielęgniarskie będą nadal udzielać świadczeń swoim absolwentom, absolwentom i absolwentom. Więc wyślij wszystkie swoje zmartwienia do Timbuktu, ponieważ dzięki przydatnym informacjom o najlepszych szkołach pielęgniarskich, o których wspomniałem – będziesz więcej niż gotowy, aby zrobić pierwszy krok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *