• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Twój darmowy biznes w domu

Twój darmowy biznes w domu

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, ale masz niewielkie doświadczenie biznesowe lub niewielkie pieniądze, to założenie firmy online za darmo w domu może być dla Ciebie.

Rozpoczynając od firmy prowadzonej w domu, zdobędziesz doświadczenie i kapitał, którego będziesz potrzebować, aby naprawdę przenieść swoje zarobki na wyższy poziom. Dowiesz się, co działa, a co nie. Ryzyko w biznesie prowadzonym za darmo w domu to nic – więc nie masz nic do stracenia!

Każdy może odnieść sukces z wolnym biznesem w domu, ale wymaga to dużo czasu i dużo. Posiadanie pewnego finansowania przyspieszy proces, a dobrą strategią jest przeznaczenie połowy zysków na płatną reklamę.

Poniższa działalność prowadzona w domu za darmo wymaga niewielkiej wiedzy, nie wymaga inwestycji finansowych i zapewnia solidne podstawy na przyszłość. Oto, czego potrzebujesz, aby stworzyć własną, bezpłatną firmę w domu:

(produkt
Znajdź darmowy program z szeroką gamą produktów dla swojej bezpłatnej firmy prowadzonej w domu. W ten sposób będziesz mógł eksperymentować z różnymi rynkami, aby znaleźć ten, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Wybierz program, który istnieje od ponad 10 lat. Taki z największą możliwą liczbą partnerów (lub członków) i programem szkoleniowym krok po kroku.

Program musi zapewniać bezpłatne strony reklamowe, z których Twoja firma może korzystać bezpłatnie w domu.

Na początek wybierz produkt, w przypadku którego otrzymujesz wynagrodzenie za coś w zamian. Wraz ze wzrostem umiejętności możesz przejść do sprzedaży droższych przedmiotów z własnej firmy prowadzonej w domu.

(b) Reklama.
Istnieje wiele opcji reklamowych dla bezpłatnej firmy prowadzonej w domu. Najczęściej używane są wymiany ruchu, bezpłatne katalogi reklamowe, blogi i fora. Możesz również przesyłać artykuły ze swoim tinyurl (patrz poniżej) w linii biograficznej na dole pracy.

(c) Rotator stron lub adresów URL
Rotator adresów URL jest koniecznością dla firmy internetowej, która jest bezpłatna w domu. Pozwoli to na wysyłanie wszystkich reklam w jedno miejsce – rotator. Następnie udostępnia wszystkie przychodzące hity wśród reklamowanych przez Ciebie produktów.

Posiadanie rotatora pozwala na zmianę produktów bez konieczności cofania się i zmiany wszystkich reklam dla Twojej firmy prowadzonej w domu.

W sieci jest wiele doskonałych darmowych rotatorów. Dobry dostarczy Ci informacji o liczbie odwiedzin stron wysłanych do każdego produktu i skąd pochodzą przychodzące trafienia.

(d) TinyURL
Większość rotatorów stron ma dość długie nazwy. Może to zniechęcać potencjalnych klientów. Przejdź do witryny o nazwie www.tinyurl.com. Tam możesz wpisać długą nazwę. Zostanie skrócony do czegoś, co będzie lepiej działało z Twoimi kampaniami reklamowymi (i ochroni Twoją cenną prowizję partnerską).

Wszystko razem:

1. Załaduj rotator stron dla swojej bezpłatnej firmy domowej ze stronami internetowymi zawierającymi wszystkie produkty, które chcesz sprzedawać. Proponuję zacząć od nie więcej niż trzech.
2. Następnie utwórz tinyurl dla rotatora stron.
3. Umieść reklamy w każdym katalogu, który znajdziesz
4. Dodaj swój link u dołu wiadomości e-mail
5. Dołącz do każdej bezpłatnej wymiany ruchu, jaką możesz
6. Pisz i przesyłaj artykuł tygodniowo ze swoim maleńkim URL-em w biolinie
7. Znajdź kilka aktywnych forów i publikuj pomocne wiadomości, upewniając się, że Twój tinyurl jest uwzględniony w linii podpisu.
8. Załóż własnego bezpłatnego bloga. Co najmniej raz w tygodniu zamieszczaj nowy wpis na swoim blogu. Upewnij się, że na Twoim blogu znajduje się wiele linków do bezpłatnych produktów biznesowych w domu. Zawsze ogłaszaj aktualizacje swojego bloga za pomocą narzędzia na stronie www.pingomatic.com.

Twoim celem jest uzyskanie jak największej liczby linków z powrotem do rotatora stron. Im więcej osób, które Cię widzą, łączy większy ruch z Twoim rotatorem i tym większa sprzedaż.

Oto podstawa wolnego biznesu w domu i początek twojego internetowego imperium.

Za Twój sukces!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *