• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Sprzedaż hurtowa! W branży nieruchomości

Sprzedaż hurtowa! W branży nieruchomości

W branży nieruchomości sprzedaż hurtowa jest traktowana jako całość sama w sobie i daje ogromną szansę na generowanie superszybkich zysków, a nie tylko to wszystko możesz zrobić nawet bez nabycia tytułu własności do nieruchomości. Bardzo często wybiera się czek przy zamykaniu, a sprzedawca i kupujący są tam obecni. Nie jest trudnym zadaniem zarobienie kilku tysięcy dolarów w bardzo krótkim okresie od trzech do czterech dni, ale jeśli znajdziesz ofertę.

W tej branży hurtowej sukces osiąga się poprzez znajdowanie dobrych ofert, a także właściwe ich wprowadzanie do obrotu, przede wszystkim skierowane do osób zajmujących się odwykiem i sprzedażą detaliczną. Pierwszy nabywca zawsze jest skłonny wziąć mniejszy i szybszy zysk, pozostawiając większy zysk inwestorowi, mając do dyspozycji cały czas i pieniądze na zakup, naprawę i czekanie, aż dom zostanie ostatecznie wyprzedany. Niektórzy ludzie osiągają dobre dochody, kupując nieruchomość, a następnie odsprzedając ją natychmiast, ale tylko raz lub dwa razy w miesiącu.

Te oferty nie wymagają żadnych pieniędzy ani kredytu, a najlepsza część to nawet nie szefowie. Całkowicie polega na tobie, że jeśli znajdziesz ofertę, ktoś jest zawsze gotowy, aby ją od ciebie kupić.

Nie jest trudno znaleźć łowców okazji i nie jest im też trudno znaleźć okazje. Zwykle łowcy okazji zdobywają okazy o wartości co najmniej 5000 – 6000 $. Proces sprzedaży hurtowej nie powinien trwać dłużej niż 20 dni od samego początku do końca. Jeśli potrzebujesz wskazówek na ten temat, oto kilka: –

Zawierając umowę, nie możesz za dużo płacić. Musisz pamiętać, że sprzedajesz go łowcom okazji. Zostaw im dużo miejsca na zarabianie, inaczej trudno będzie Ci znaleźć kupca. Oznacza to, że po wszystkich wydatkach nie powinni oni netto więcej niż 20 procent ceny sprzedaży.

Aby szybko wyjść z transakcji, musisz spróbować ją sprzedać wyłącznie za gotówkę. Musisz upewnić się, że kupujący może otrzymać płatność gotówką i nie polega na finansach bankowych. Ponieważ nie byłoby im łatwo uzyskać pożyczkę, a także zatrzymają Cię w procedurze. Jeśli znajdziesz kupującego, który nie jest w stanie zawrzeć umowy w ciągu 15 dni lub krócej, lepiej poszukaj innego kupującego.
Możesz użyć cesji umowy, a agent zamykający może pobrać opłatę za Ciebie.

Sprzedaż hurtowa jest bardzo prostym biznesem na rynku nieruchomości. Nie musisz się wiele nauczyć, aby do niego wejść. To całkowicie zależy od Ciebie, jaki zysk osiągniesz, ponieważ są ludzie, którzy robią od jednej do dziesięciu transakcji miesięcznie i wypłacają przyzwoite zarobki. Jest to opcja, w której możesz zarobić niezłą kwotę, na którą wiele osób musi pracować cały rok, a najlepsze jest to, że możesz to zrobić w kilku transakcjach, czyli w zaledwie kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *