• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Praca w domu, praca na własny rachunek, praca zdalna są uzasadnione

Praca w domu, praca na własny rachunek, praca zdalna są uzasadnione

Słyszysz wiele o ludziach zarabiających dużo pieniędzy, pracując przy niektórych okazjach MLM, ale jedyny problem z nimi polega na tym, że musisz zainwestować i poznać wielu ludzi. Mam gwarantowany dochód co miesiąc, który pokrywa mój czynsz, ale jestem w domu przez cały czas i nie zarabiam dodatkowych pieniędzy. Kiedy moja żona i ja po raz pierwszy przyjechaliśmy do Brunszwiku, aplikowaliśmy do wielu lokalnych firm, ale problem polega na tym, że obecnie mamy tylko jeden samochód między nami.

Zarejestrowałem się w Guru ponad rok temu, ale prawie nigdy tego nie realizowałem. Guru to witryna, która mówi, że możesz składać oferty na pracę jako wolny strzelec. Jedynym problemem jest to, że w danej chwili możesz mieć tylko jeden aktywny profil. Z Careerbuilder możesz ubiegać się o stanowiska w sprzedaży detalicznej, telemarketingowe i cokolwiek innego, co Ci się podoba. Możesz to wszystko zrobić bez ograniczeń. W zeszłym tygodniu otrzymałem zaproszenie w jakiejś niechcianej wiadomości na temat taniej wersji próbnej dla niezależnej witryny i zarejestrowałem się i odpowiedziałem na tyle reklam, do których się zakwalifikowałem.

Nie otrzymałem żadnych odpowiedzi, więc anulowałem członkostwo. W przeciwnym razie automatycznie obciążyłby moją kartę kredytową za pełne miesięczne członkostwo, a ponieważ nie otrzymałem nic z okresu próbnego, nie zamierzałem korzystać z usługi. Następnie wyszukałem w sieci artykuły na temat pracy na zlecenie, pracy w domu, pracy zdalnej itp. Dowiedziałem się, że istnieje wiele witryn, które podają właściwe informacje tylko wtedy, gdy zapłacisz składkę członkowską. Te strony zarabiają na każdym, kto się zarejestruje, ale prawie gwarantuję, że żaden z członków nie otrzymuje i nie działa z tych witryn.

Wczorajszy dzień spędziłem odwiedzając każdą niezależną witrynę pracy, która nie pobierała żadnych opłat z góry. Mogą próbować skłonić Cię do zarejestrowania się w dodatkowych usługach, które są płatne, ale przeglądanie ofert pracy i odpowiadanie na nie nic Cię nie kosztuje. Większość odpowiedzi, które otrzymałem, pochodziła od ludzi, którzy próbowali wciągnąć mnie w jakiś Biz Opp. Lub oferując tylko pracę, w której jedyną rekompensatą jest prowizja po dokonaniu sprzedaży.

W przeszłości próbowałem tylko zlecać prace i na początku wszyscy jesteście podekscytowani pracą. Tak samo jest, jeśli kiedykolwiek zarejestrowałeś się w jednej z tych firm MLM. Po chwili masz dość, gdy okazuje się, że byłeś jedyną osobą, która naprawdę ekscytowała się pewnym produktem lub Biz. Osoby rekrutujące na te możliwości są bardzo dobre, aby wszyscy byli podekscytowani możliwymi pieniędzmi, które możesz zarobić.

Odpowiedziałem na to jedno ogłoszenie, które poszło w ten sposób;
Zarabiaj od 500 do 1000 USD dziennie po prostu przez oddzwanianie.
Nie MLM, brak sprzedaży, brak zapasów, brak uruchamiania

Podał adres e-mail, na który odpowiedziałem, a dziś otrzymałem telefon w tej sprawie. Pani zadała mi kilka pytań, na przykład czy mogę postępować zgodnie z konkretnym biznesplanem, a po pozytywnej odpowiedzi powiedziała mi, żebym zadzwonił pod określony numer dziś o 15:00. Zadzwoniłem pod numer, który był połączeniem konferencyjnym i przez telefon można było usłyszeć tych wszystkich innych ludzi, którzy rozmawiali o tym, jak teraz zarabiają sześć cyfr rocznie. Niektórzy ludzie powiedzieli, że byli policjantami, nauczycielami, prawnikami i menedżerami z innych branż. To wszystko sprowadzało się do tego, że zmusili cię do wykonania tego telefonu, ponieważ chcieli, abyś usłyszał całe podekscytowanie od innych ludzi, które by cię podnieciło. W przypadku zastawu w wysokości 3500 $ można byłoby uzyskać inne osoby, które zapłaciłyby to samo zobowiązanie złożone pod tobą. Trzeba było zareklamować wcześniej napisane ogłoszenie i zadzwonić do każdego, kto odpowiedział.

Dla mnie to jest jak stare schematy listów łańcuszkowych, ale zamiast koperty w poczcie, dostałeś e-mail. Żadnego produktu, żadnych ebooków, żadnych prób. Otrzymałeś tylko satysfakcję z rozstania się z pieniędzmi. Powiedzieli mi, że jeśli nie mam pieniędzy, to pójdę i pożyczę od kogoś. W Internecie jest tak wiele takich programów i nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, jak ludzie mogą spać w nocy po tym, jak przekonali innych do rozstania się z ciężko zarobionymi pieniędzmi. Nazywam to oszustwami. Nie ma innego sposobu, aby na to spojrzeć.

Teraz odkryłem, że istnieje kilka legalnych miejsc pracy na odległość. Są to możliwości pracy telefonicznej z domu i otrzymywania wynagrodzenia godzinowego. Otrzymałem dzisiaj kilka e-maili od kilku z tych firm, wypełniłem ich aplikacje i przeszedłem szkolenie. Piłka jest teraz na ich boisku, ale jeśli te prace się nie powiodą, uwierz mi, nie będę trzymać tego w sobie.

Doszedłem do wniosku, że musisz trzymać się witryn takich jak Craigslist, Careerbuilder i Monster, a w polu wyszukiwania używać słów kluczowych, takich jak Virtual Employee, freelance, virtual call center, work-at-home call center lub zdalny pracownik. Teraz jest kilka usług, które publikują to, czego szukasz na wielu portalach z ofertami pracy i jest to w porządku, jeśli masz dodatkowe pieniądze, ale uważaj na swoje pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *