• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Praca w domu

Praca w domu

Chcesz pracować w domu, ale nie wiesz, co możesz zrobić?

Czy chcesz zdobyć dyplom, który może zaowocować udaną pracą w domu?

Czy wiesz, jakie rodzaje zawodów są najlepsze do pracy zdalnej?

Istnieje wiele możliwości zarobienia dużych dochodów dzięki pracy, którą można wykonać z domowego biura.

Obecnie pracowników przyciąga praca domowa, ponieważ koncepcja ta stała się bardziej ekonomicznie i społecznie akceptowana. Technologia niezbędna do założenia biura domowego jest powszechnie dostępna i dość niedroga. Obecnie pracownicy chcą spędzać więcej czasu ze swoimi rodzinami i poszukują elastycznych harmonogramów opieki nad dziećmi, a być może także starzejącymi się rodzicami.

Dzięki rozwojowi technologicznemu, zwłaszcza internetowi, pracownicy domowi znacznie zwiększyli swoje możliwości. Jeśli myślałeś o zdobyciu dyplomu w dziedzinie, która może przełożyć się na stanowisko w domu, sprawdź następujące prace, które można łatwo wykonać z domu:

Transkrypcja medyczna

Transkrypcja medyczna jest dziedziną wysoce wyspecjalizowaną i wymaga pewnych umiejętności i przeszkolenia. Transkrypcja medyczna to proces, w którym osoba dokładnie i szybko przepisuje dokumentację medyczną podyktowaną przez lekarzy i inne osoby. Dyktando będzie zawierało historię medyczną i raporty fizyczne, notatki kliniczne, notatki biurowe, raporty operacyjne, notatki z konsultacji, streszczenia wypisów, listy, oceny, sprawozdania laboratoryjne itp. Osoby dokonujące transkrypcji otrzymują dyktando na taśmie, system cyfrowy lub pliki głosowe, a następnie używają słuchawek oraz pedał nożny do sterowania start-stop wraz z edytorem tekstu. Jest używanych kilka systemów przetwarzania tekstu. Ta praca wymaga wyjątkowych umiejętności słuchania i języka, obsługi komputera oraz znajomości terminologii medycznej. Wielu transkrypcji medycznych pracuje w domowych biurach jako pracownicy lub podwykonawcy szpitali i usług transkrypcji, lub jest samozatrudnionych jako niezależni wykonawcy.

Osoby dokonujące transkrypcji muszą ukończyć kształcenie pomaturalne w szkołach zawodowych, kolegiach lokalnych i programach nauczania na odległość. Zdecydowanie zaleca się osobom dokonującym transkrypcji medycznej ukończenie rocznego programu certyfikacji lub dwuletniego stopnia naukowego, który obejmuje pracę z anatomii, terminologii medycznej, legalność w dokumentacji medycznej oraz gramatykę i interpunkcję w języku angielskim.

* Transkrypcja medyczna to jeden z wiodących zawodów wykonywanych w domu w Stanach Zjednoczonych.

Grafik

Internet otworzył zupełnie nowy świat przed grafikami. Graficy i ilustratorzy często pracują w branży projektowania i tworzenia stron internetowych i mogą dotrzeć do świata przez Internet. Te prace można wykonywać praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe, aby prowadzić odnoszący sukcesy i lukratywny biznes projektowy

Graficy tworzą wizualne rozwiązania do komunikacji. Korzystają z różnych mediów drukowanych, elektronicznych i filmowych, aby skutecznie przekazywać swoje przesłanie innym. Graficy używają oprogramowania komputerowego do opracowywania ogólnego układu i projektu produkcji magazynów, gazet, czasopism, raportów korporacyjnych i innych publikacji. Ogólnie rzecz biorąc, ci specjaliści wymyślają strategie dotyczące układów i koncepcji artystycznych i muszą być w stanie tworzyć obrazy wizualne, które angażują, przyciągają i sprzedają produkty ich klientów.

Około 70% grafików idzie na studia i zazwyczaj studiuje sztukę, historię sztuki lub projektowanie produktów. Stopnie naukowe i certyfikaty w zakresie projektowania graficznego są również dostępne w szkołach zawodowych. Programy te na ogół koncentrują się na technicznych aspektach projektowania graficznego.

* Projektanci indywidualni, którzy są niezależnymi pracownikami raportują, że średnie zarobki wynoszą 60 000 USD.

Księgowość

Małe firmy coraz bardziej opłaca się zlecać usługi księgowe kontrahentom na zewnątrz. Wykonawcy ci często pracują w domowych biurach. Mając kilka podstawowych funkcji, takich jak faks, kserokopiarka i komputer z odpowiednim oprogramowaniem, możesz być na najlepszej drodze do lukratywnej kariery księgowego w domu.

Jako księgowy współpracujesz z firmami i osobami fizycznymi, aby zapewnić planowanie podatkowe i sporządzanie formularzy podatkowych, miesięcznych raportów finansowych, audytów, rozliczeń i usług kadrowo-płacowych. Księgowi czasami oferują szersze usługi, które obejmują analizę budżetu, planowanie finansowe i inwestycyjne oraz doradztwo w zakresie technologii informacyjnych. Jako księgowy powinieneś czuć się bardzo komfortowo w pracy z liczbami, być zorientowanym na szczegóły – a przede wszystkim zorganizowanym.

Księgowi muszą posiadać tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości lub pokrewnej dziedziny. Dodatkowe uznanie zawodowe można uzyskać poprzez certyfikaty lub licencje, tytuł magistra lub biegłość w oprogramowaniu księgowym. Te dodatkowe poświadczenia mogą dać ci przewagę, gdy sprzedajesz swoją domową firmę księgową.

* Księgowi zarabiają od 22 500 $ do 52 500 $ rocznie

* Średni roczny dochód pośrednika w obrocie nieruchomościami wynosi 58 720 USD

Rekruter

Specjaliści ds. Zatrudnienia, rekrutacji i pośrednictwa pracy rekrutują i oceniają kandydatów oraz próbują dopasować ich do firm klientów. Przyciągnięcie najbardziej wykwalifikowanych pracowników i dopasowanie ich do zawodów, do których najlepiej się nadają, jest ważne dla powodzenia tej kariery.

* Rekruterzy zarabiali średnio 80 958 $ rocznie

Programista komputerowy

Dzięki tak łatwo dostępnej zaawansowanej technologii praca zdalna staje się powszechna dla szerokiego grona specjalistów komputerowych, w tym programistów komputerowych. Wraz z rozwojem sieci komputerowych programiści mogą być wykorzystywani do wprowadzania poprawek lub rozwiązywania problemów zdalnie za pomocą modemów, poczty e-mail i Internetu do łączenia się z komputerem klienta.

* Średnie roczne zarobki programistów komputerowych 62 890 USD

Doradca finansowy

Osobistych doradców finansowych w przeważającej części oceniają potrzeby finansowe osób, zapewniając im szeroki wachlarz możliwości. Osobistych doradców finansowych, zwanych również planistami finansowymi lub konsultantami finansowymi, wykorzystują swoją wiedzę na temat inwestycji, przepisów podatkowych i ubezpieczeń, aby polecać opcje finansowe osobom fizycznym.

* Średnie roczne zarobki osobistych doradców finansowych 62 700 USD

Specjalista ds. Public relations

Specjaliści ds. Public relations zajmują się funkcjami organizacyjnymi, takimi jak media, społeczność, konsumenci i relacje rządowe, kampanie polityczne, reprezentacja grup interesów, mediacja w konfliktach lub relacje między pracownikami i inwestorami. Specjaliści ci przygotowują komunikaty prasowe i kontaktują się z osobami w mediach, które mogą drukować lub emitować ich materiały.

* Średnie roczne zarobki specjalistów ds. Public relations 43 830 USD

Pisarz

Większość stanowisk w tej kategorii wymaga dyplomu ukończenia studiów wyższych w dziedzinie komunikacji, dziennikarstwa lub języka angielskiego, chociaż dyplom z przedmiotu może być przydatny na stanowiskach związanych z pisaniem technicznym. Większość autorów i wydawców musi mieć podstawową znajomość technologii, regularnie korzystając z komputerów osobistych, stacjonarnych lub elektronicznych systemów wydawniczych, skanerów i innego elektronicznego sprzętu komunikacyjnego.

* Średnie roczne zarobki pisarzy i autorów pensyjnych 44 350 USD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *