• 4847-605-741-003
 • marek@gutenberg.com
 • Marek Gutenberg, Francja
Praca w domu – 10 rzeczy, których należy unikać

Praca w domu – 10 rzeczy, których należy unikać

Miliony ludzi chcą pracować w domu, podnosząc w ten sposób swój styl życia. Wielu odnosi wielkie sukcesy! Problem polega na tym, że wiele osób należy do jednej z 10 poniższych kategorii. Gdy to nastąpi, szanse na niepowodzenie dramatycznie wzrosną.

Poniżej wymieniłem 10 najważniejszych rzeczy, których NIE chcesz robić:

  1. Przystąpienie do programu obiecującego niewiarygodne poziomy dochodów bez osiągnięć. Wszyscy widzieliśmy reklamy obiecujące księżyc, ale nie mają udokumentowanej historii sukcesu ludzi.

& nbsp;

  2. Nie przeprowadzanie odpowiednich badań lub korzystanie z witryny internetowej, która zrobiła to za Ciebie. Musisz dokładnie zbadać możliwości pracy w domu. Proponuję skorzystać z witryny takiej jak moja, ale niekoniecznie mojej, która przeprowadziła dla Ciebie pewne badania.

& nbsp;

  3. Dołączanie do programu, który nie oferuje szczegółowych wskazówek dotyczących korzystania z oferowanych przez niego programów. Aby odnieść sukces, musisz przejść odpowiednie szkolenie, abyś mógł szybko zacząć zarabiać i odnosić sukcesy w dłuższej perspektywie.

& nbsp;

  4. Dołączanie do programów tylko dlatego, że widzisz je na forum. Możesz uzyskać dobre informacje na forach, takie jak historia płatności, jakość samego programu i obsługa klienta. Musisz być ostrożny, ponieważ wielu oszustów publikuje szybkie posty na forach, mając nadzieję na wciągnięcie ludzi, którzy teraz potrzebują gotówki.

& nbsp;

  5. Dołączanie do programów otrzymanych pocztą e-mail bez subskrybowania listy mailingowej. Wszyscy widzieliśmy te e-maile ze spamem. Jeśli nie zapisałeś się do newslettera, a dostaniesz ofertę promującą program, natychmiast go usunę. To poważny upadek.

& nbsp;

  6. Dołączanie do programów, które nie mają historii terminowych płatności. Podczas przeprowadzania badań ważne jest, aby wybrać programy, które mają udokumentowane doświadczenie w dokonywaniu terminowych płatności.

& nbsp;

  7. Dołączanie do programów, które nie mają udokumentowanej historii sukcesu. Oprócz terminowych płatności plusem jest dołączanie do programów, które z biegiem czasu zostały sprawdzone przez osoby indywidualne.

& nbsp;

  8. Unikaj dołączania do programów, które nie oferują gwarancji zwrotu pieniędzy. Nie zawsze jest to możliwe. Istnieje kilka dobrych programów, które nie oferują gwarancji zwrotu pieniędzy, ale powinieneś poszukać tej gwarancji zwrotu pieniędzy, gdy to możliwe.

& nbsp;

  9. Wybór programu, który nie pasuje do twoich zestawów umiejętności. To jest coś, o czym cały czas powracam w moich artykułach. Wiele osób ponosi porażkę, ponieważ przystępują do programów, które są bardzo płatne, ale kiedy zabierają się do pracy w domu, myślą, że nie mają odpowiednich umiejętności, aby wykonać wymagane zadanie. Myślę, że tak jest w większości przypadków, ale brakuje im pewności siebie, by spróbować.

& nbsp;

  10. Wybór programu, który znacznie przewyższa Twój poziom komfortu. Ważne jest, aby wybrać program, który pasuje do Twojej strefy komfortu. Zawsze sugeruję dołączenie do 2-3 programów, popracowanie nad nimi przez chwilę, a następnie skupienie się na tych, które lubisz najbardziej. Możesz powiedzieć, że brzmi to drogo, ale w większości przypadków kosztuje to mniej niż wyjście na fajną kolację pewnego wieczoru.

Podsumowując, możesz zarabiać w zaciszu własnego domu. Musisz unikać obszarów wymienionych powyżej, przeprowadzić badania, zawęzić wybór i rozpocząć pracę. Jesteś swoim własnym szefem! Ty wybierasz dni, godziny i ilość czasu, jaki spędzasz w domu. Teraz pamiętaj o tym, jesteś szefem, ale jeśli nie wykonujesz żadnej pracy w domu, nie zarobisz żadnych pieniędzy, pracując z domu.

Narzędzia potrzebne do pracy z domu za pieniądze są najprawdopodobniej już używane przez użytkowników Internetu każdego dnia. To proste, potrzebujesz komputera, dostępu do internetu, drukarki i trochę wolnego czasu. Zapraszam do przeczytania zarówno tego artykułu, jak i jednego z wielu innych, odwiedzając mój link w polu zasobów poniżej. Zawsze lubię otrzymywać e-maile dotyczące moich artykułów lub mojej witryny. Twoja opinia jest dla mnie ważna.

Dlaczego nie dać sobie szansy i zrób to. Podejmij kroki, aby cieszyć się życiem na wyższym poziomie. Mogę powiedzieć, że moim zdaniem jest tego warte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *