• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Poszukiwanie męża przez kobietę trafia do sieci – randki online

Poszukiwanie męża przez kobietę trafia do sieci – randki online

Znalezienie bogatego męża może być złym interesem, tak niedawno doradzono anonimowej 25-letniej kobiecie.

Kobieta, która zamieściła ogłoszenie na nowojorskiej Craigslist.org, szukała porady, jak najlepiej zdobyć męża, który zarabia co najmniej ponad 500 000 dolarów rocznie. To może wydawać się dużą sumą, ale na Wall Street, gdzie bankierzy mogą zarabiać rocznie do 10 milionów dolarów, roczna pensja w wysokości ponad pół miliona dolarów, choć nie jest do końca powszechna, również nie jest niespotykana.

„Wiem, jak to brzmi” – powiedziała kobieta w swojej reklamie – „ale pamiętaj, że milion rocznie to klasa średnia w Nowym Jorku, więc nie sądzę, żebym w ogóle przesadzała. Spotykałem się z biznesmenem, który zarabia średnio około 200-250, ale wydaje mi się, że właśnie tam trafiłem na przeszkodę. 2350,00 $ nie doprowadzi mnie do Central Park West ”. Kobieta opisała siebie jako„ spektakularnie piękną ”i„ powierzchowną ”.

Na reklamę odpowiedział tak zwany „tajemniczy bankier”, który twierdził, że spełnia wymagania, i udzielił anonimowej kobiecie porady, po tym jak określiła jej propozycję jako „prostą i beznadziejną transakcję biznesową”.

„Twój wygląd zniknie” – powiedział w odpowiedzi online na jej wpis. „A moje pieniądze pozostaną bezterminowe. . . w rzeczywistości jest bardzo prawdopodobne, że moje dochody wzrosną, ale jest absolutną pewnością, że nie będziesz już piękniejsza! ”

„A więc w kategoriach ekonomicznych” – kontynuował – „jesteś aktywem podlegającym amortyzacji, a ja aktywem przynoszącym dochody. Pozwól, że wyjaśnię, masz teraz 25 lat i prawdopodobnie pozostaniesz na topie przez następne 5 lat, ale z każdym rokiem mniej. Wtedy zanikanie zaczyna się na dobre. Przez 35 lat wbij w siebie widelec! ”

Raport, że bankier z JPMorgan Chase był odpowiedzialny za zamieszczanie reklam, został odrzucony przez bank jako „błąd”. Według Briana Marchiony, rzecznika JPMorgan Chase, podpis bankiera w e-mailu został przypadkowo dołączony do reklamy i odpowiedzi, gdy przekazał je swoim przyjaciołom.

Rzeczniczka Craigslist.org powiedziała New York Times, że posty i odpowiedzi, z których oba zostały usunięte, „wyglądały tak, jakby były napisane szczerze”.

Według InternetDatingGuide.com, 30% wszystkich Amerykanów korzystało w ciągu ostatniego roku z witryn lub usług kojarzeń online. 10% z tych osób stwierdziło, że umieszczanie reklam w witrynach takich jak Craigslist.org również znalazło się w ich wyszukiwaniu randek online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *