• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Porady dotyczące randek online

Porady dotyczące randek online

Randki online sprawiły, że świat stał się mniejszym miejscem, ponieważ spotkanie z tą wyjątkową osobą, bez względu na to, jak blisko lub daleko, jest tylko jednym kliknięciem.

Jeśli zdecydujesz się spróbować randek online, oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać po drodze;

1. Spokojnie

W Internecie jest wielu miłych ludzi, ale są też źli ludzie, którzy po prostu wykorzystują innych. Aby mieć pewność, że osoba, z którą korespondujesz, jest prawdziwa, czy po prostu gra w gry, najlepiej zwrócić uwagę na niespójności. Jeśli w jakimkolwiek przypadku pojawi się poczucie wątpliwości lub coś złego, najlepiej zatrzymać się i iść dalej.

2. Nie rozdawaj informacji osobistych

Ponieważ nie ma się pojęcia, kim może być ta osoba, najlepiej nie podawać żadnych danych osobowych, takich jak nazwisko, prawdziwy adres e-mail i numery kontaktowe. Jeśli osoba, z którą korespondujesz, ciągle naciska w tej sprawie, najlepiej też przestać się z nią kontaktować.

3. Poproś o zdjęcie

Niektórzy mówią, że nie ma znaczenia, co jest na zewnątrz, ale to, co jest wewnątrz osoby. Wygląd fizyczny wierzy lub nie ma znaczenia. Aby uwierzytelnić osobę, z którą rozmawiasz online, najlepiej poprosić o zdjęcie. Ze względów bezpieczeństwa najlepiej będzie nie tylko jedno zdjęcie, ale w różnych ustawieniach. Jeśli ta osoba nie jest w stanie tego zrobić, należy również przestać się z nią kontaktować.

4. Zachowaj ostrożność

Zdobycie zaufania ludzi nie następuje z dnia na dzień. Poświęcając trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej o tej osobie, będziesz w stanie sprawdzić, czy można to zrobić dalej, lub lepiej byłoby spotkać się z kimś innym.

5. Spotkaj się tylko wtedy, gdy będziesz gotowy

Nawet jeśli osiągnięto pewien poziom zaufania, najlepiej jest zdecydować się na spotkanie dopiero wtedy, gdy jest się na to gotowe. Podobnie jak spotkanie z kimś po raz pierwszy, należy nie spieszyć się.

6. Wybierz miejsce publiczne

Przed spotkaniem z tą osobą najlepiej jest powiedzieć ludziom, takim jak przyjaciele i rodzina, dokąd się wybiera. W trosce o bezpieczeństwo i ochronę najlepiej spotykać się również w miejscu publicznym. Jeśli w pobliżu jest wiele osób, tym bezpieczniej będzie na wypadek, gdyby randka nie działała.

Spotkanie z ludźmi online może trochę różnić się od poznania kogoś nowego przez znajomych. Podobieństwa w obu sytuacjach są; poznanie osoby wymaga czasu i nie ma nic złego w byciu zbyt ostrożnym, zwłaszcza w sprawach sercowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *