• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Oszustwa hurtowe Dropshippers ujawnione

Oszustwa hurtowe Dropshippers ujawnione

Jeśli chcesz kupić produkty do wysyłki lub sprzedaży hurtowej, gdzie szukasz? W serwisie eBay można znaleźć wszelkiego rodzaju listy hurtowe i listy wysyłkowe. Prawdopodobnie będzie wiele przyzwoitych firm, prawda?

Nieprawda, według Chrisa Malty, redaktora ds. Pozyskiwania produktów w radiu eBay:

Kiedy widzisz te wszystkie „Niesamowite” listy i książki oraz paczki hurtowych dostawców i wysyłających na sprzedaż w serwisie eBay i w pozostałej części Internetu, za cenę od 5 do 50 USD lub więcej, widzisz 99% śmieci.


W Internecie są tysiące oszustów, sprzedawców oleju wężowego i oszustów, którzy po prostu czekają, aż ZNAJDĘ Cię, gdy zaczniesz szukać PRAWDZIWYCH hurtowych dostawców, z którymi możesz robić interesy. Wierz lub nie wierz, ale wokół tego rodzaju oszustw powstała cała niszowa branża! Ludzie, którzy prowadzą te oszustwa, mają wszystkie moralne włókna pudełka włosów, a jedyny powód, dla którego rozpoznają słowo „skrupuły”, pochodzi z reklamy telewizyjnej gry towarzyskiej.

Być może nawet padłeś ofiarą jednego z tych oszustów, sprzedając ci ich listę dostawców hurtowych / wysyłkowych. Ja też. Kupiłem tak wiele list, że nawet nie mogę sobie przypomnieć, ile. Nie wiem dlaczego, ale zwykle znajduję w ludziach to, co „dobre” i wielokrotnie byłem „sprzedawany” przez te schematy marketingowe, nawet po tym, jak zostałem oszukany przez najnowszy. Wreszcie, po tylu rozczarowaniach, MIAŁEM WYSTARCZAJĄCO. Postanowiłem dotrzeć do sedna tego apelu, który wszyscy mamy z firmami zajmującymi się sprzedażą hurtową / wysyłkową, i dowiedzieć się, czy naprawdę byli jacyś LEGITALNI spedytorzy, którzy kupują „gorące” towary konsumpcyjne po świetnych cenach.

Dosłownie skontaktowałem się z administratorem każdej witryny hurtowej drop shipping, jaką mogłem znaleźć. Udając inwestora udało mi się przekonać właścicieli, że jestem poważnie zainteresowany zakupem całej ich strony internetowej i biznesu. W ten sposób, gdy tylko w ich głowach pojawią się kreskówkowe worki z pieniędzmi, umożliwią mi swobodny dostęp do obszarów ich członków, aby sprawdzić, co bym „kupował”. Cóż, byłem zbulwersowany 99% tego, co znalazłem. Wielu właścicieli tak naprawdę przechwalało się tym, ile osób kupiło ich bezużyteczne subskrypcje. Wielokrotnie znalazłem:

* nieaktualne listy

* niedziałające linki

* linki prowadzące do innych stron, które proszą o więcej pieniędzy

* brak sekcji pomocy

* brak prawdziwej pomocy e-mailowej

* brak zwrotów

Szybko zdałem sobie sprawę, że te tak zwane listy hurtowe / zrzutowe są całkowicie bezcelowe. Właściciele o tym wiedzieli, a mimo to śmiali się aż do bankomatu! Nie trzeba dodawać, że nie odpowiedziałem, gdy zapytali, czy nadal jestem zainteresowany kupnem ich witryn internetowych. O dziwo, przeglądając wszystkie strony internetowe oszusta, udało mi się zlokalizować grupę osób, które faktycznie prowadziły legalne programy.

Właściciele byli zwykłymi ludźmi, takimi jak ty i ja, którzy znaleźli sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, pracując w domu na swoich komputerach. Ich obszary członkostwa były imponujące, z imponującą ilością wysokiej jakości informacji o tym, jak zarabiać 100-200 USD dziennie na komputerze, wykonując bardzo niewielką pracę. Rozmawiałem nawet z kilkoma ich klientami na kilku forach internetowych, a oni potwierdzili, że zarabiają dodatkowe pieniądze, korzystając z informacji, które udostępniły im strony internetowe. To było tak, jakbym znalazła kilka nieoszlifowanych diamentów. Ale nie wierz mi na słowo, możesz zajrzeć do ponad dwóch tuzinów znalezionych przeze mnie witryn. Zobacz, co myślisz.

Pobierają minimalną opłatę za dostęp do swojego programu, czego można się spodziewać w przypadku każdego legalnego przedsiębiorstwa, które faktycznie zatrudnia ludzi, którzy pomagają Ci zarabiać w Internecie. Cóż za ciepła grupa ludzi! W każdym razie, jeśli zdecydujesz, że interesuje Cię którakolwiek z dwóch tuzinów firm, radzę dołączyć do post-haste, ponieważ właściciele poinformowali mnie, że pozyskują tak wielu nowych członków z poleceń ustnych, że będą blokować całkowicie wyłączyć członkostwo do końca miesiąca. (Nawiasem mówiąc, nie dostałeś ode mnie tej wiadomości!) Oni nie mają wystarczająco dużego personelu, aby powitać o wiele więcej osób i są zmuszeni zapewnić doskonałą obsługę każdej osobie. Cóż, moje dążenie do znalezienia legalnych firm transportowych dobiegło końca. Muszę wspomnieć, że byłem bardzo rozczarowany większością tego, co znalazłem, i gorąco zachęcam, abyś nie ryzykował prowadzenia interesów z żadnymi innymi firmami niż dwadzieścia cztery, którymi się z Tobą podzielę.

Cokolwiek robisz, mam nadzieję dla Ciebie i wszystkich, których kochasz, na zdrowy i dostatni rok.

Uważaj na siebie i życzę wszystkiego najlepszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *