• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Nie musisz rezygnować z pracy – być swoim własnym szefem

Nie musisz rezygnować z pracy – być swoim własnym szefem

Ciągle widzę artykuły o tym, jak rzucić pracę i założyć własną firmę. Nie będę się z tym sprzeczał – bycie własnym szefem to wspaniałe doświadczenie i może dać ci czas i wolność finansową, o których zawsze marzyłeś.

Ale prawda jest taka, że ​​większość z nas POTRZEBUJE naszej pracy, aby spłacić kredyt hipoteczny, czynsz, płatności za samochód, składki ubezpieczeniowe – możesz to nazwać! Gdybyśmy nie otrzymywali tego czeku regularnie, prawdopodobnie mieszkalibyśmy gdzieś na rogu ulicy.

Tradycyjnie musiałbyś oszczędzać co miesiąc przez lata, aby mieć wystarczająco dużo na życie, kiedy zaczynasz swoją działalność. Innym sposobem na zrobienie tego byłaby praca dla kogoś innego w tej samej firmie, którą chcesz rozpocząć. Możesz nauczyć się zasad, jednocześnie zarabiając na pensji. Kiedy nadejdzie czas, aby rzucić palenie i rozpocząć działalność, będziesz o wiele mil do przodu.

Ale pozwólcie, że przedstawię wam bardziej nowoczesną alternatywę, która działa lepiej niż którakolwiek z poniższych: praca w niepełnym wymiarze czasu pracy z domu, która pozwoli Ci uzyskać dochód w pełnym wymiarze godzin. Nadal pracujesz w swojej normalnej pracy, rozpoczynając działalność w niepełnym wymiarze godzin w weekendy, po pracy lub rano przed pójściem do pracy.

Jeszcze kilka lat temu byłby to powolny sposób na rozpoczęcie działalności. Ale teraz niesamowita automatyzacja i outsourcing online umożliwia prowadzenie firmy w domu w zaledwie godzinę tygodniowo.

Jak to działa? Pokażę ci.

Zamiast dzwonić, reklamować i wysyłać listy do potencjalnych klientów, możesz pozwolić, aby w pełni zautomatyzowane witryny internetowe gromadziły dla Ciebie gorące kontakty do potencjalnych klientów. Następnie, zamiast spędzać godziny na spotkaniach i rozmowach telefonicznych, możesz automatycznie przekazać te leady do profesjonalnego zespołu sprzedaży, który zamienia poważne leady w płacących klientów.

Prawie wszystko, co musisz zrobić, to odebrać prowizje. A w dzisiejszych czasach te prowizje mogą być OGROMNE. Zapomnij o wypłatach 20 $ i 50 $, które otrzymałeś w przeszłości. W dzisiejszych czasach nowoczesne zautomatyzowane systemy mogą dostarczyć 1000 do 3000 USD lub więcej NA SPRZEDAŻ!

Pomyśl o tym przez chwilę. Korzystając z tego rodzaju strategii zautomatyzowanej / outsourcowanej, możesz zachować obecną pracę, a jednocześnie zarabiać jeszcze większy dochód, pracując zaledwie kilka godzin tygodniowo w wolnym czasie.

To świetny sposób na rozpoczęcie własnej, zabawnej, poważnej działalności lub PODWÓJNE lub POTRÓJNE dochody, które przynosisz z obecnej pracy.

Utrzymaj swoją pracę ORAZ bądź swoim własnym szefem, jeśli chcesz. To wszystko jest dziś możliwe w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *