• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Najlepszym narzędziem do wyszukiwania pracy może być Twój komputer

Najlepszym narzędziem do wyszukiwania pracy może być Twój komputer

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą sukcesy w handlu na rynkach? A dlaczego niektórym się to nie udaje? Czy to szczęście decyduje o tym, czy uda Ci się zarabiać na rynku, czy nie? Czy to system lub strategia, z których korzysta dana osoba, decyduje o jej sukcesie?

Wiele osób powiedziałoby, że to system lub strategia, które stosują, ostatecznie decyduje o tym, czy wyjdą zwycięsko z rynku.

Każdy system, który istnieje w Internecie, pokaże Ci, jak zarabiać na nim. Bez wątpienia zarobi dla Ciebie pieniądze. Zwykle pytanie brzmi, ile pieniędzy system zarobi dla Ciebie. Cały system, który tam jest, pokaże ci, jak ich system działa w oparciu o dane historyczne lub aktywność, a następnie na dole strony będzie klauzula zrzeczenia się, która stwierdza: „… Dane historyczne nie determinują ani nie gwarantują przyszłych zarobków. … ”

Dlaczego więc te witryny lub strony zawierają klauzulę zrzeczenia się odpowiedzialności?

Klauzula o zrzeczeniu się odpowiedzialności jest do niego włączona, ponieważ wiedzą, że istnieją pewne elementy, których nie mogą kontrolować. Ludzkie emocje.

Ludzkie emocje są zawsze kluczem do sukcesu lub porażki w każdym biznesie. I nie ma różnicy w handlu na rynkach. Przeczytaj wszystkie książki o handlu, które chcesz, kup cały skuteczny system, jaki chcesz. Jeśli nie możesz kontrolować swoich emocji, nie odniesiesz sukcesu na rynkach.

To jest powód klauzuli wyłączenia odpowiedzialności, ponieważ jedyną rzeczą, której autor nie może kontrolować, są emocje ich subskrybentów lub klientów.

Na rynku są tylko dwie główne emocje, których doświadczy każdy trader; POZIOM I STRACH. Kiedy pojawia się ta emocja, nie chodzi o to, jak ją eliminujemy, ale raczej o to, jak ją stosujemy. Istnieją naturalne emocje, których nie można wyeliminować. Te emocje zmuszają nas do działania, dlatego to, jak na nie zareagujemy, zadecyduje o wyniku.

Jak gniew, kiedy jesteśmy na kogoś źli, to albo mówimy coś paskudnego, albo możemy po prostu kopnąć wiadro, albo po prostu zanurkować w kałuży wody. Jakiekolwiek działanie, które podejmiemy, daje inny rezultat lub rezultat.

Zbyt często, gdy zaczynamy widzieć dwie do trzech kolejnych strat na naszej działalności handlowej, zaczynamy mieć wątpliwości. Kiedy tak się dzieje, jesteśmy już w stanie strachu, boimy się utraty większej ilości pieniędzy i zaczynamy wątpić, czy system działa.

Żaden system nie jest absolutny, co oznacza, że ​​żaden system nie gwarantuje, że będziesz zarabiać przez cały czas. Sprzedawca systemu powiedziałby, że bylibyśmy w stanie konsekwentnie zarabiać, pod warunkiem, że podążymy za ich systemem do kropki.

Z drugiej strony, kiedy zaczynamy widzieć dwa lub trzy kolejne, zaczynamy czuć się na szczycie świata. Zaczynamy odczuwać, że możemy zacząć dobrze zarabiać na rynku, a następnie zacząć dostosowywać system lub może lokować więcej pieniędzy na rynku, aby wykorzystać nasze zarobki, lub może zacząć zajmować więcej pozycji, co ostatecznie sprawi, że odejdziemy od systemu, który używaliśmy. To wtedy chciwość już wkroczyła, by rządzić naszymi myślami.

Mówi się, że „system jest tak dobry, jak osoba, która go używa”. Jeśli więc nie podążamy za tym systemem, albo przynosimy straty, albo gdy tworzymy zyski. Ostatecznie zawiedziemy. A przestrzeganie systemu wymaga dyscypliny. Dyscyplina, by działać na nasz strach i chciwość, gdy się pojawią, określi, jak dobrze sobie radzimy na rynku.

Po raz kolejny kluczem jest dyscyplina. Musimy mieć dyscyplinę, aby powiedzieć: „Osiągnąłem swój cel. Powinienem teraz pobierać zyski, nawet jeśli mogą wzrosnąć ”, gdy pojawi się chciwość. A kiedy pojawi się strach, należy powiedzieć:„ Muszę zająć pozycję, mimo że wydaje się, że rynek nie porusza się na moją korzyść ”

Chociaż są to tylko dwie okoliczności, w których pojawia się chciwość i obawy, istnieje i będzie wiele przypadków, w których musimy podjąć decyzję o wejściu lub wyjściu z rynku. A to są dwie najważniejsze decyzje, które należy podjąć, aby odnieść sukces na rynkach. Dyscyplina pilnego przestrzegania systemu bez względu na to, co dzieje się z rynkiem

Tak więc bez względu na to, jak dobry jest ten system, jedyną i pewną drogą do trwałego sukcesu na rynku jest zależność od dyscypliny, która pozwoli przezwyciężyć nasze osobiste emocje i religijnie podążać za określonym systemem.

Czy kiedykolwiek byłeś sfrustrowany brakiem ofert pracy w dziale ogłoszeń drobnych lokalnej gazety? Duże papiery mogą oferować większy wybór, ale nadal będziesz ograniczać liczbę otwarć wymienionych w dowolnym momencie, nie wspominając o ograniczeniach geograficznych. Nawet w najlepszym przypadku takie podejście już go nie przyniesie. Przeszukiwanie ogłoszeń mogło kiedyś być wystarczająco dobre, ale dziś jest to tak postępowe, jak wbijanie CV na ręcznej maszynie do pisania. Dzięki imponującej gamie zasobów internetowych w odległości zaledwie kilku kliknięć myszką Twój komputer jest biletem do następnej wspaniałej pracy. Jak każdy pracownik działu personalnego może Ci powiedzieć, korzystanie z komputera jako narzędzia do wyszukiwania pracy stało się normą w ostatnie kilka lat. Obejmuje to kreatywne wykorzystanie poczty elektronicznej i Internetu, a także wykorzystanie możliwości dowolnego komputera do tworzenia życiorysów, listów i innych materiałów związanych z pracą.

Rozwiązanie Cyber ​​Job

Dla wielu pracodawców i poszukiwaczy pracy Internet stał się wspólnym mianownikiem. Z łatwością łączy ludzi z obu stron równania rekrutacyjnego. Pracodawcy mogą zamieszczać oferty pracy ze świadomością, że będą one dostępne dla dużej liczby kandydatów do pracy. Jednocześnie osoby poszukujące pracy mogą z łatwością odkrywać możliwości wszelkiego rodzaju zawodów oferowanych przez firmy, agencje rządowe, organizacje non-profit i innych pracodawców. Mogą również przesyłać życiorysy i wnioski drogą elektroniczną.

Główną zaletą tego podejścia jest to, że przełamuje bariery geograficzne. Zamiast ograniczać się do ofert pracy wymienionych w Twojej społeczności lub regionie opisywanym przez lokalne media, wyszukiwanie może obejmować dowolną liczbę miast lub stanów lub cały kraj. Możesz także rozwijać swoje zainteresowania zawodowe w innych krajach, jeśli brzmi to zachęcająco.

Kolejnym plusem jest to, że korzystanie z komunikacji online jest mniej inwazyjne niż tradycyjne metody. Jeśli jesteś już zatrudniony, możesz spędzać noce i weekendy na przeglądaniu witryn prowadzonych przez pracodawców lub firmy poszukujące pracy, publikowaniu życiorysów i nie tylko, a wszystko to bez konfliktu z obecną ofertą pracy. Jeśli nie masz stanowiska, możesz pracować nad utrzymaniem obecności elektronicznej, która znacznie przewyższa zakres innych technik poszukiwania pracy.

Nawet jeśli jesteś przywiązany do określonej lokalizacji i interesuje Cię tylko lokalne zatrudnienie, w Internecie znajdziesz mnóstwo informacji. Wiele gazet zawiera obecnie wersje internetowe, podobnie jak stanowe i lokalne urzędy pracy. Możesz również odwiedzić strony internetowe lokalnych pracodawców, aby uzyskać informacje związane z pracą. W rzeczywistości, niezależnie od lokalizacji, jednym z najprostszych sposobów jest po prostu przeglądanie stron internetowych potencjalnych pracodawców w celu wyszukania ogłoszeń i powiązanych informacji. Szukając takiej witryny, prawdopodobnie zobaczysz nagłówek „oferty pracy” lub „oferty pracy”. Kliknij tutaj. zobaczysz listę aktualnych ofert pracy wraz z kwalifikacjami dla każdego z nich, terminem składania podań i innymi istotnymi szczegółami.

Pierwszym przykładem jest klatka domowa dla State Farm Insurance (www.statefarm.com). Pokazuje nagłówek „O PGR”. Kliknięcie tutaj spowoduje wyświetlenie opcji obejmujących „karierę”, a następnie „stronę główną kariery”. Ta sekcja zawiera wiele informacji na temat aktualnych ofert pracy, wydarzeń rekrutacyjnych w State Farm w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, świadczeń i nie tylko. Oprócz wyszukiwania aktualnych ofert pracy (które są wymienione na HotJobs.com), możesz przejść do strony „możliwości”, która opisuje różne oferty pracy, na które mogą być poszukiwani kandydaci, w tym opisy stanowisk i podział geograficzny ofert dostępnych w Ameryce Północnej. jak również te zlokalizowane w siedzibie firmy w Bloomington w stanie Illinois. Możesz nawet znaleźć informacje o tym, jak przygotować idealne CV do zeskanowania i przesłania do bazy danych firmy.

Nie wszystkie firmy oferują tak dobrze rozwinięte strony internetowe, ale większość dużych organizacji udostępnia aktualne informacje o wolnych miejscach pracy. Praktyka stała się tak powszechna, że ​​wiele małych firm i organizacji non-profit oferuje również informacje o pracy.

Oprócz wyszukiwania informacji bezpośrednio związanych z pracą, możesz prowadzić badania internetowe dotyczące potencjalnych pracodawców. Oczywiście im więcej wiesz o potencjalnym pracodawcy, tym lepiej, od określenia rodzajów ofert pracy po oparcie się na tle organizacji, abyś mógł zindywidualizować listy motywacyjne lub życiorysy. Witryna internetowa pracodawcy często może być świetnym źródłem takich informacji. Jeśli przeglądasz stronę główną w poszukiwaniu najmniejszej organizacji biznesowej lub non-profit, znajdziesz linki do takich pozycji, jak komunikaty prasowe, raporty roczne, raporty o zarobkach, biografie kierownictwa i informacje kontaktowe dla personelu firmy.

Zapraszamy do OLX do działu praca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *