• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Możesz zarobić 100 $ tygodniowo, nie wydając ani grosza

Możesz zarobić 100 $ tygodniowo, nie wydając ani grosza

Zarabianie na artykułach nie jest tak trudne, jak się wydaje. Kiedy próbujesz zarabiać na artykułach, tak naprawdę nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Z internetu możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć. Możesz nauczyć się nowych umiejętności, aby zarabiać na życie online. Możesz stać się ekspertem w jednej dziedzinie, zdobywając stopniowo nowe umiejętności.

Pisząc artykuły, musisz mieć na uwadze swoich czytelników. Wielu czytelników raczej przegląda artykuł, niż go czyta. Twój artykuł powinien więc zawierać dobry tytuł, mnóstwo napisów i wypunktowań. Dobry tytuł powinien szybko zwrócić uwagę czytelników, a wypunktowane punkty ułatwią im znalezienie poszukiwanych informacji.

Zarabianie pieniędzy z artykułem jest łatwe.

1. Co sprzedawać: Musisz zdecydować, jaki produkt chcesz promować i zarabiać. Możesz zarejestrować się w witrynie clickbank.com lub CommissionJunction.com jako partner. Tutaj możesz znaleźć wiele dobrych produktów do sprzedania. Możesz wybrać coś, o czym trochę wiesz lub coś, co lubisz, ale upewnij się, że jest to najlepszy produkt w swojej kategorii.

2. Zbadaj słowa kluczowe: Następnie musisz wiedzieć, jak wybrać słowa kluczowe, które mogą pomóc w uzyskaniu dużego ruchu, nie będąc zbyt konkurencyjnymi, aby dostać się na pierwszą lub drugą stronę. Narzędzie propozycji słów kluczowych to poręczne małe narzędzie, które pomoże Ci określić, które frazy są najczęściej wyszukiwane zarówno w Wordtrackerze, jak i w Overture.

3. Napisz artykuł: Następnie możesz napisać artykuł na temat wybranego produktu. Powinieneś dokładnie obliczyć gęstość słów kluczowych do celów SEO. Na końcu każdego artykułu nie zapomnij dołączyć pola zasobów z linkiem do programu partnerskiego, który promujesz.

4. Prześlij artykuł: Prześlij ten artykuł do każdego bezpłatnego katalogu artykułów, jaki możesz znaleźć. Możesz nieznacznie zmodyfikować pole zasobów, tytuł lub niektóre słowa w jednym z akapitów przy każdym przesłaniu.

Jest to dość łatwe i każdy powinien to zrobić. A co najważniejsze, nie kosztuje ani grosza. Powtarzaj te kroki, aż zarobisz więcej niż 100 USD tygodniowo. Gdy zaczniesz zarabiać więcej niż 100 $ tygodniowo, możesz wydać część swoich zarobków, zatrudniając niezależnych pisarzy, którzy będą pisać dla Ciebie. Ci niezależni autorzy będą pisać artykuły dla Ciebie, a Ty posiadasz prawa autorskie do tych artykułów. Możesz także zainwestować trochę pieniędzy w oprogramowanie do przesyłania artykułów lub skorzystać z usługi przesyłania artykułów. Usługa Ghostwriting i przesyłania pozwala poświęcić więcej czasu na pracę nad innymi aspektami działalności online i zarobić więcej pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *