• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Łał ! Zasady Franka Thomasa!

Łał ! Zasady Franka Thomasa!

Jak większość z nas wie, historia Franka Thomasa nie zaczęła się w luksusowym otoczeniu. Kiedy Frank znalazł się bez grosza po druzgocącym bankructwie, myśl o otaczaniu się jakimkolwiek stopniem komfortu była najbardziej odległa.
Jakby tego było mało, jego transport został zwrócony, a jego „gwiezdny” kredyt został zastrzelony.
Ale zdeterminowany, by wyjść poza trudności, Frank zdecydował się nie realizować żadnego ze starych przedsięwzięć, z którymi był związany, ale raczej poszukać innego sposobu zarabiania na życie.

Przypomniał sobie, jak kilka lat temu jego dobry przyjaciel powiedział mu o możliwości internetowej, którą promował i jak naprawdę się to udało.

Frank miał wtedy wątpliwości, czy uda mu się zdobyć wystarczającą liczbę ludzi, aby przyłączyli się i sprawili, że to zadziała
„Po prostu nie rozumiem, jak ludzie będą przychodzić do mnie w wystarczająco dużej liczbie, aby uzyskać to, by wygenerować wystarczającą ilość dolarów!”
Ale ponieważ pozostało niewiele opcji, zaciekawił go na tyle, że zaczął opracowywać plan marketingowy, który wyrzuciłby konkurencję z wody. Kolejne tygodnie miały być determinującą wędrówką, która miała stać się nowym trendem marketingowym, który rozprzestrzenił się jak dziki ogień!
Nie zdając sobie z tego sprawy, Frank stworzył system, który może być powielony przez każdego, kto chce promować firmę lub produkt online
„kiedy przestawiam przełącznik, natychmiast zapełnia moją skrzynkę odbiorczą perspektywą karty kredytowej w ręku”.

To było ponad półtora roku temu i do dnia dzisiejszego Frank uwielbia dzielić się swoim systemem z uczniami na całym świecie, pomagać im uciec od starego grindu i zacząć cieszyć się życiem takim, jakim powinno być …

Zdecydowanie przedsiębiorca, z którym warto się połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *