• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Kto jeszcze chce mieć dostęp do prawdziwych rozwiązań bankowości prywatnej?

Kto jeszcze chce mieć dostęp do prawdziwych rozwiązań bankowości prywatnej?

Jako osoba w średnim wieku, klasa średnia, żonaty, właściciel firmy, ojciec 3 (jednego na studiach… .argh) poszukiwacz wolności, przez wiele lat szukałem wiedzy, relacji i zasobów potrzebnych do prowadzenia finansowego stylu życia. prywatność i wolność dla mnie i mojej rodziny. Jednym z najbardziej frustrujących i problematycznych obszarów wymagających pomyślnego rozwiązania jest kwestia ustanowienia relacji w ramach bankowości prywatnej dla osoby o umiarkowanych dochodach w dzisiejszym świecie natrętnego nadzoru finansowego. Wielu odkryło, że bez robienia czegoś „podejrzanego” lub „pod stołem” lub wręcz nielegalnego i bez ciągłego patrzenia przez ramię, aby zobaczyć, kto patrzy, posiadanie działającego rozwiązania bankowości prywatnej jest w prawdziwym życiu nieosiągalne.

Ale znalazłem coś, co po prostu działa …

Jeśli powyższe stwierdzenie nie zrobi na Tobie odpowiedniego wrażenia, być może nie jesteś w pełni świadomy tego, czego potrzeba, aby to osiągnąć w dzisiejszych czasach. Tylko dlatego, że powiedziałem, że to proste, nie lekceważ wartości tego „klejnotu”. Jeśli uważasz, że łatwo jest znaleźć coś, co faktycznie działa … nie próbowałeś … koniec historii. Continental Trust and Credit Union była od dawna poszukiwaną odpowiedzią na wymagane przeze mnie stosunki bankowe.

Ale zanim przedstawię Wam krótki przegląd jego zalet i zalet, pozwolę sobie podkreślić, że nie mówię tylko o wyjściu i otwarciu zagranicznego konta bankowego. Moim zdaniem nie jest to ważny i działający związek. Po pierwsze, jeśli nie zamierzasz posiadać aktywów mniejszych niż 10 000 USD (mówię tutaj o obywatelach USA), musisz zgłosić to konto; a po drugie, można wykryć wszystko, co jest powiązane z Twoim imieniem i nazwiskiem w systemie bankowym. Samo posiadanie konta w rzekomo suwerennej jurysdykcji, które „zachowa prywatność Twoich informacji”, nie jest wystarczające w dzisiejszym krajobrazie finansowym. Wystarczy spojrzeć na dużą liczbę „high rollers”, którzy próbowali „ukryć” w ten sposób sporą część swoich aktywów i wpadli w spore kłopoty. To nie jest sposób na zrobienie tego; to nie jest to, czego chcę i zakładam, że nie tego chcesz. „Ukrywanie” rzeczy i prywatność to bardzo różne rozwiązania, a Ty chcesz brać udział w tym drugim… uzasadniona, legalna, bezpieczna, praktyczna prywatność finansowa!

Mając to na uwadze… spójrzmy na ten skarb, który znalazłem…

Continental Trust And Credit Union to prywatne stowarzyszenie oszczędnościowo-pożyczkowe z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji, zarejestrowane zgodnie z ustawą o stowarzyszeniach gospodarczych (1987: 667). Działalność ta jest regulowana przez szwedzką ustawę bankową (2004: 297). Jako prawnie oznaczony „Ekonomik Foerening” (EF) jest to zasadniczo stowarzyszenie oszczędnościowo-pożyczkowe. Zgodnie z prawem, które reguluje Continental Trust, pod warunkiem, że nie zwraca się do opinii publicznej i utrzymuje członkostwo „ małe ” z definicji prawnej, fundusz strukturalny jest zwolniony ze standardowego systemu regulacji bankowych, a jedyną wymaganą sprawozdawczością jest złożenie rocznego zeznania podatkowego. zyski netto.

Oznacza to, że tego typu organizacja w zasadzie nie jest zobowiązana do zgłaszania czegokolwiek na temat swojego członkostwa lub transakcji finansowych … nigdy! To jest tak dobre, jak to tylko możliwe! Nie oznacza to, że możesz uciec od działalności przestępczej, ponieważ jeśli dasz rządom lub sądom uzasadniony powód, aby Cię ścigać, mogą one w końcu uzyskać dowolne informacje … ale jeśli chodzi o prywatność finansową, jest to poza siecią. Jest to legalny typ organizacji sklasyfikowanej przez Bank Światowy jako niebankowa instytucja finansowa i uznanej za „odgrywającą ważną rolę w zrównoważonym i zdywersyfikowanym sektorze finansowym”. Innymi słowy, to nie jest jakaś podejrzana umowa, o którą musisz się martwić, że będziesz pod stołem. Wszyscy jej funkcjonariusze przeszli weryfikację, księgi są corocznie kontrolowane przez dużą, uznaną firmę audytorską.

To jest kwestia prawna … jeśli chodzi o użyteczność i korzyści … oto główne punkty:

• Pełny dostęp do kont i wbudowany bezpieczny system wiadomości
• System zabezpieczeń internetowych dwa razy lepszy niż większość dużych banków (jeśli chodzi o bezpieczeństwo; dane kont są przechowywane nie tylko na bezpiecznych i stabilnych serwerach Linux ze wszystkimi odpowiednimi zaporami ogniowymi, ale są następnie utrzymywane na silnie zaszyfrowanych dyskach twardych, które nie znajdują się na tym samym serwerze co strona internetowa, ale zamiast tego są utrzymywane i utrzymywane bardzo prywatnie i zabezpieczone pół świata dalej. Siedziba, bankowość, bezpieczne serwery, serwery internetowe i administracja są prowadzone i podzielone z różnych części świata, dzięki czemu Continental Trust jest jednym z najbezpieczniejszych operacje tego typu istnieją dzisiaj.)
• Zaprojektowany tak, że nawet w przypadku zhakowania serwera sieciowego nie można uzyskać dostępu do żadnych informacji
• Konta transferowe. w przypadku ogólnych operacji wejścia / wyjścia przelewem bankowym lub przelewem do powiązanego prywatnego międzynarodowego programu zabezpieczonych kart Mastercard (bez limitu wydatków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *