• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Konta World of Warcraft – przewodnik kupowania i sprzedawania

Konta World of Warcraft – przewodnik kupowania i sprzedawania

Przewodnik dla osób kupujących wirtualne towary MMORPG

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które grają w gry MMORPG, to wiesz, że zdobywanie punktów nie zawsze jest tym, czego potrzebujesz, aby uzyskać wymaganą przewagę w dowolnej grze. Czasami potrzebujesz sprzętu i innych ważnych przedmiotów, aby wykonać zadanie i rywalizować z najlepszymi. Istnieje szybki sposób na zdobycie tego, czego potrzebujesz, i zwykle jest to zakup wirtualnych towarów i usług MMORPG od sprzedawców, którzy oferują je do kupienia. Jednak kupowanie może być ryzykownym procesem, ponieważ prawdopodobnie będziesz wydawać trochę pieniędzy w prawdziwym świecie, więc musisz upewnić się, że jesteś dobrze chroniony w każdej transakcji ze sprzedawcą wirtualnych towarów lub usług MMOPRG

Jedną z najważniejszych i najłatwiejszych rzeczy do zrobienia jest uzyskanie numeru telefonu sprzedawcy i negocjowanie przez telefon zamiast za pośrednictwem poczty e-mail i komunikatorów internetowych (większość dobrych sprzedawców będzie chciała skontaktować się z Tobą telefonicznie, jeśli jest to pierwsza transakcja, robić z nimi i uważać na tych, którzy tego nie robią). Transakcje telefoniczne są świetne, ponieważ większość oszustów odmówi dokonywania transakcji przez telefon, jest to bardzo ważny krok, aby uniknąć oszustwa. Jeśli używasz systemu PayPal do zakończenia transakcji, wysyłaj pieniądze tylko do zweryfikowanych użytkowników systemu PayPal. Jako kupujący jesteś bardziej chroniony przez system PayPal i zawsze powinieneś w ten sposób sfinalizować transakcję. Unikaj wysyłania pieniędzy za pośrednictwem Western Union lub poczty.

Powinieneś także upewnić się, że spotkasz postać w grze przed dokonaniem jakiejkolwiek wymiany, nigdy nie akceptuj arkuszy postaci jako jedynego dowodu istnienia konta. Handel zamrożonym kontem jest absolutnym zakazem i należy go unikać za wszelką cenę. Handlując na kontach, powinieneś mieć zarejestrowany adres e-mail na koncie, znać odpowiedź na tajne pytanie i znać również nazwisko na koncie. Jeśli gra na to pozwala, utwórz nowe konto i przenieś postać na to nowe konto.

Bądź mądry, a nie będziesz mieć problemów, ponieważ jest wielu doskonałych handlowców, którzy zrobią ci dobre oferty, a nie oszukają.

Po co tracić cenny czas na podnoszenie poziomu postaci do 70, skoro zamiast tego możesz po prostu kupić konta WoW? Pomyśl o tym w ten sposób, jesteś kimś, kto już ma toon na wysokim poziomie, więc już rozumie mechanikę gry, ale potrzebuje 70 w pośpiechu. A może po raz pierwszy próbujesz WoW i zapoznałeś się z mechaniką gry i metodami gry?

Nie ma sensu walczyć na poziomie 70, wykorzystując cenny czas gry, kiedy możesz robić instancje na wysokim poziomie i raidy, lub oddawać się PvP na najwyższym poziomie WoW, jak robi to wiele innych. Poziomowanie może być oczywiście zabawne, ale nuda szybko wyprzedza aspekt zabawy, a szczególnie teraz, gdy trudniej jest osiągnąć poziom od 60 do 70, jest to jak monotonia do 60, po której następuje prawdziwy trudny przeszczep na ostatnich dziesięciu poziomach. Kupując konto WoW online, pomagasz sobie i wybierając renomowanego dealera, możesz zapewnić szybką i skuteczną obsługę w dobrej cenie.

Nie zapomnij także o zbliżającym się nowym rozszerzeniu, gracze będą mogli osiągnąć poziom 80, a jaki jest szybszy sposób, aby to zrobić, niż posiadanie poziomu 70 gotowego właśnie na to? Nowa klasa i profesja oznaczają więcej zabawy w WoW, a jeśli masz gotowy 70 poziom, możesz pomóc sobie w zdobyciu większej ilości złota w grze, aby przyspieszyć postęp w następnym toon.

Kup konta World of Warcraft i dołącz do nowej ery szybkich graczy, którzy chcą jak najwięcej z gry! Wnieś zabawę z powrotem do gry zamiast odpowiedzialności, którą normalnie odczuwasz, aby jak najszybciej awansować. Kiedy już raz doświadczysz przeszczepu, którego potrzebujesz, aby raz osiągnąć 70, nie powinieneś tego robić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *