• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Gdzie zlecić outsourcing – Freelance Marketplace

Gdzie zlecić outsourcing – Freelance Marketplace

Freelancing to obecnie zorientowana na karierę ścieżka zarabiania lukratywnych pieniędzy. Szereg recenzji dotyczących rynku freelancerów wskazuje, że prawie jedna czwarta łącznego tworzenia, projektowania stron internetowych, tworzenia oprogramowania, pisania kopii itp. Jest przypisywana obecności freelancerów na całym świecie. W ten sposób outsourcing staje się dość konkurencyjnym przedsięwzięciem, w którym setki freelancerów ubiegają się o określoną pracę. Możemy zauważyć, że nawet osoby ze znajomością jednego lub drugiego tematu oddają się freelancerom i nie tylko osoby starsze czy emeryci mają największy udział w rynku freelancerów naszego globu. W związku z tym proces staje się trudniejszy i bardziej czasochłonny co do miejsca, w którym outsourcing powinien mieć miejsce. Zabawnie mówiąc, nie byłoby błędem stwierdzenie, że prawie każdy jest niezależnym strzelcem! W związku z tym należy zachować ostrożność przy wyborze odpowiedniego miejsca i odpowiedniego freelancera do outsourcingu projektów.

Czy trudno jest znaleźć na krótkiej liście źródła zewnętrzne?

Odpowiedź na to ważne pytanie brzmi – „nie, wcale nie jest trudne”! W rzeczywistości jest to bardzo interesujące badanie, aby znaleźć najlepsze źródło dla freelancerów do wykonywania swojej pracy i im więcej zlecasz outsourcingu, tym wyżej wspinasz się po drabinie na froncie „outsourcingu” – i większy sukces osiągasz w wydobywaniu tego, co najlepsze z tego, co oferuje ten świat!

Niesamowitym faktem jest to, że gdy wyszukujesz „freelancerów” w Google lub Yahoo, na twoich oczach pojawi się ponad 6 milionów źródeł, co sprawi, że będziesz bardziej zdezorientowany, jeśli nie całkowicie zakłopotany! Istnieją skoncentrowani freelancerzy z wielu krajów i możesz mieć dobre pojęcie o tym, jak „źródło” outsourcingu jest dystrybuowane na całym świecie. Więc oto jesteśmy – w świecie freelancerów, którzy są gotowi wykonać Twoją pracę dla Twojej satysfakcji. Jak stąd idziesz?

Kto jest najlepszym freelancerem w outsourcingu?

Dylemat outsourcingu można łatwo rozwiązać, znając od podstaw ich projekt. Jeśli jestem wolnym strzelcem w projektowaniu stron internetowych, muszę umieć rozważyć wszystkie wady i zalety projektu projektowania stron internetowych oraz ostateczny cel, który sobie wyznaczyłem. Dobry freelancer lub sprawna organizacja Freelance postawi się na miejscu klienta i dopiero wtedy podejmie próbę wykonania danego projektu. Konieczne jest również określenie stopnia „outsourcingu”, czyli rodzaju pracy wymaganej od freelancerów po osiągniętym koszcie projektu. Innymi słowy, wartość dołączona do oferty! Biorąc pod uwagę te dwa główne czynniki, outsourcing może stać się łatwiejszym zadaniem. To nigdy nie jest kwestia tego kraju, czy ten wolny strzelec z tego kraju jest lepszy lub nie. Każdy projekt – niech będzie to projektowanie stron internetowych, tworzenie oprogramowania czy pisanie artykułów – musi być uważany za wyjątkowy i ważny dla osoby lub grupy, która jest pracodawcą. Freelancerzy muszą myśleć o sobie jako o niepełnoetatowych – ale ważnych – pracownikach kupującego i dostarczać towary w tym kontekście.

Indie, Chiny, Filipiny, Bliski Wschód, Europa czy Ameryka!

To tak, jakby powiedzieć „dokąd idę – na północ, południe, wschód lub zachód!” – Coś, co brzmi tak, jakbyśmy rozważali wakacje! Jeśli szukaliśmy angielskich tekstów tekstowych, warto wybrać osoby, które znają ten język – jako pierwszy lub przynajmniej drugi język! W przypadku projektowania stron internetowych czy tworzenia oprogramowania, a nawet pomocy technicznej i marketingowej, można wybrać dowolne odpowiednie źródło, a język tak naprawdę nie utrudnia postępu projektu. Cóż, w niektórych przypadkach może!

Zawsze weź pod uwagę mocne strony dowolnej organizacji niezależnej i przewidywane słabości, zanim wybierzesz jedną lub drugą. Wiemy, że nie jest to łatwe, ale przy odrobinie logicznego myślenia i zdrowego rozsądku uda nam się wynająć doskonały zespół outsourcingowy, który zapewni nam satysfakcjonującą realizację projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *