• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego zarządzający funduszami zarabiają pieniądze, zarządzając swoimi pieniędzmi

Dlaczego zarządzający funduszami zarabiają pieniądze, zarządzając swoimi pieniędzmi

Zastanawiałeś się kiedyś, kto zapłacił za te wszystkie reklamy w tych fantazyjnych broszurach, które zachęcały do ​​zainwestowania w nie pieniędzy. To dlatego, że chcą twoich pieniędzy! Chcą, aby te fundusze stawały się większe i lepsze, ponieważ dlatego zarządzający funduszami stają się bogaci, zarządzając Twoimi pieniędzmi.

Dla zarządzającego funduszem chodzi o to, aby wpłacać pieniądze do swoich funduszy. Robią prowizje, dlatego zarządzający funduszami zarabiają na zarządzaniu Twoimi pieniędzmi. Często pozwalają funduszowi rosnąć i zgarniać pieniądze, podczas gdy inwestorzy cierpią. Dlatego menedżerowie stają się bogaci, zarządzając Twoimi pieniędzmi.

Zarządzający funduszami kupują więcej i za każdym razem, gdy dokonują zakupu, zarabiają więcej, dlatego zarządzający funduszami stają się bogaci, zarządzając Twoimi pieniędzmi. Dlatego też zachęcają do kupowania określonych funduszy, dzięki czemu zarządzający funduszami zarabiają na zarządzaniu Twoimi pieniędzmi.

Jeśli nadal nie rozumiesz, dlaczego zarządzający funduszami zarabiają na zarządzaniu swoimi pieniędzmi, czytaj dalej. Praca menadżera funduszy obejmuje wiele zakresów. W przeciwieństwie do zwykłego brokera, który nie chce robić nic więcej niż kupować, ponieważ w ten sposób otrzymują zapłatę, zarządzający funduszami zarabia na wiele różnych sposobów, o których wspomnieliśmy wcześniej.

Jeśli nie masz pewności, czy zarządzający funduszem osiąga odpowiednią ocenę, powinieneś porównać go z innymi, ponieważ dobrze zarabiają na Twoim portfelu i innych portfelach. Jeśli przeszkadza Ci, dlaczego zarządzający funduszami są bogaci, zarządzając Twoimi pieniędzmi, być może nadszedł czas, aby rozważyć bycie swoim własnym zarządzającym funduszem.

Czy wiesz, że tylko przez kilka godzin dziennie przez kilka tygodni możesz zbudować ładnie wyglądające portfolio. To, co chcesz zrobić, to zbudować portfolio, które obejmuje podstawy, a następnie wszystko, co musisz zrobić, to je utrzymać. Dlaczego zarządzający funduszami stają się bogaci, zarządzanie swoimi pieniędzmi jest dość proste, ale nie musisz w to grać, jeśli nie chcesz.

A dzięki internetowi i możliwości kupowania akcji, obligacji i funduszy inwestycyjnych przez Internet, naprawdę nie ma powodu, aby zatrzymać menedżera funduszu. Nie ma potrzeby pobierania opłat za obciążenie początkowe, dlatego zarządzający funduszami zarabiają na zarządzaniu swoimi pieniędzmi.

Teraz, gdy tajemnica, dlaczego zarządzający funduszami stają się bogaci, zarządzając swoimi pieniędzmi, jest jawna, czy nie chcesz wkładać tej prowizji do własnej kieszeni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *