• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego zaliczka gotówkowa dla firm może Ci pomóc

Dlaczego zaliczka gotówkowa dla firm może Ci pomóc

Bez wątpienia słyszałeś powiedzenie: „Aby zarabiać pieniądze, musisz je wydawać”. Jako właściciel małej firmy wiesz, jak trudno było zrealizować swój pomysł. Prawdopodobnie musiałeś zaciągnąć pożyczki bankowe, przekazując pożyczkodawcom dane osobowe, i najprawdopodobniej musiałeś wypełnić stosy dokumentów. Pracowałeś bardzo ciężko, aby zrealizować swoje marzenie o byciu własnym szefem i opłaciło się. Teraz możesz poczuć, że Twoja firma musi się rozwinąć, możesz mieć świetny pomysł marketingowy, który może przenieść Twoją małą firmę na wyższy poziom, lub możesz po prostu potrzebować nowego sprzętu biurowego. Problem polega na tym, że nie masz gotówki, aby zrealizować te pomysły. Po prostu nie chcesz martwić się kolejną pożyczką biznesową, płaceniem wysokich odsetek i narażaniem swojej zdolności kredytowej na ryzyko. A jeśli nie musisz pożyczać więcej niż kilka tysięcy dolarów, większość banków i tak nie rozważy Cię o pożyczkę. Jest dla Ciebie możliwe rozwiązanie; warto rozważyć biznesową zaliczkę gotówkową.

Biznesowa pożyczka gotówkowa umożliwia zaciągnięcie pożyczki pod zastaw przyszłych dochodów firmy, zamiast korzystania z osobistego kredytu lub zabezpieczenia. Pożyczone pieniądze są odejmowane od przyszłych dochodów Twojej firmy z tytułu należności Visa i Mastercard do momentu spłaty zaliczki. Pożyczkodawca nie ma wpływu na wszystkie dochody uzyskane dla Twojej firmy za pośrednictwem gotówki, czeków lub innych rodzajów kart kredytowych. Nie ma miesięcznych harmonogramów płatności ani opłat finansowych. Jest to idealne rozwiązanie dla właściciela małej firmy, który nie chce kłopotów z ubieganiem się o pożyczkę bankową. Po prostu spłacasz zaliczkę gotówkową, obserwując rozwój swojej firmy. Nie musisz się martwić presją, jaką pożyczka bankowa wywrze na Twoją osobistą zdolność kredytową lub książeczkę czekową. I nie musisz narażać domu rodzinnego na ryzyko.

Chociaż wysoka zdolność kredytowa nie jest obowiązkowa, istnieją pewne wymagania, które musisz spełnić, jeśli zamierzasz ubiegać się o biznesową zaliczkę gotówkową. Wielu pożyczkodawców wymaga, abyś prowadził działalność przez co najmniej rok. Musisz także oferować swoim klientom karty kredytowe jako środek płatniczy. Będziesz musiał również podać minimalną kwotę w paragonach karty kredytowej, które będą zwracane przez określony czas. Pieniądze przekazane Tobie mogą zostać wykorzystane na nieograniczoną liczbę wydatków biznesowych, począwszy od nowego sprzętu, listy płac, podatków, reklamy, przebudowy i wszystkiego, na co potrzebujesz pieniędzy, aby Twoja mała firma była świetna. Kiedy ubiegasz się o biznesową zaliczkę gotówkową i spełniasz wszystkie wymagania pożyczkodawcy, akceptacja często trwa zaledwie 24 godziny. Generalnie nie ma również opłaty za zgłoszenie. W większości przypadków gotówka zostanie przelana na Twoje konto firmowe w ciągu 5 dni.

Jeśli potrzebujesz finansowania, aby ulepszyć lub rozwinąć swoją małą firmę, lub jeśli potrzebujesz finansowania jakichkolwiek innych wydatków dla swojej małej firmy, możesz rozważyć biznesową zaliczkę gotówkową. W przeciwieństwie do pożyczki bankowej, nie będziesz musiał obciążać swojego osobistego kredytu, nie będziesz musiał stawiać domu jako zabezpieczenia, a przy składaniu wniosku nie będziesz musiał przedstawiać biznesplanów ani zeznań podatkowych. Nie ma harmonogramu spłaty, ponieważ płatności na rzecz pożyczkodawcy pochodzą ze sprzedaży kart Visa i Mastercard w momencie ich otrzymania. Jeśli spełniasz wszystkie kryteria przy składaniu wniosku, to zaliczka biznesowa jest z pewnością najszybszym i najłatwiejszym sposobem na zrobienie małej firmy. marzenia się spełniają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *