• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego warto sprzedawać produkty informacyjne online

Dlaczego warto sprzedawać produkty informacyjne online

Są darmowe! Potrzebujesz tylko mózgu i komputera, który jeśli teraz to czytasz, spełniasz kryteria. Należy poświęcić czas na przeprowadzenie wymaganych badań i upewnienie się, że informacje spełniają, a nawet przewyższają potrzeby wybranego rynku. Prawidłowo zorganizowane informacje stają się dodatnim aktywem w zakresie przepływu gotówki. Robert Kiyosaki jest zdecydowanym zwolennikiem tworzenia aktywów o dodatnich przepływach pieniężnych. Wiele osób myśli o aktywach jako o rzeczach, które mają wartość, ale prawdziwe aktywa codziennie wkładają pieniądze do kieszeni. Przykładami bezpłatnych treści, które stały się zasobem, są wszyscy muzyk, których znasz i kochasz. The Righteous Brothers to klasyczna grupa, która wymyśliła kilka hitów na szczytach list przebojów i zakładając, że sami napisali muzykę, stworzyli atut, który nadal generował dochody nawet dekady później.

Tworzenie produktów informacyjnych jest szybkie i łatwe. Stworzenie tego artykułu zajęło mi około godziny i jako część serii artykułów może być sprzedawane jako ebook lub mini-kurs, który generuje przepływ gotówki. Możesz mieć nieograniczone zapasy i natychmiastowy dostęp dla swoich klientów. Odpowiednie konto hostingowe kosztuje tylko około 20 USD miesięcznie, a Twój zasób cyfrowy może znajdować się na serwerze, wielokrotnie pobierać i nigdy nie zabraknie Ci zapasów – to fantastyczne! Przestań myśleć o fizycznych produktach, skup się na technologii cyfrowej.

Zyski z witryny internetowej są natychmiastowe i automatyczne. Za każdym razem, gdy konsument kupuje, Twoje konto jest zasilane. Bez kłopotów, bez papierkowej roboty, cały zysk! Jak być może wiesz, wyjątkowo utalentowana osoba może być warta 100 dolarów za godzinę i może zarabiać 200 tysięcy dolarów rocznie. A jeśli chcą więcej zarabiać, są ograniczone możliwościami zarobkowania. Doskonale zdajesz sobie sprawę z potrzeby dźwigni, dlatego czytasz ten artykuł. Przedsiębiorstwa internetowe są jedną z najlepszych form dźwigni finansowej. Możesz stworzyć 24-godzinną maszynę do robienia pieniędzy, która nigdy się nie męczy.

Rodzaje produktów informacyjnych, które możesz stworzyć, to ebooki lub książki elektroniczne, w których Twoje informacje można zapisać w formacie PDF lub w niestandardowej aplikacji, a następnie produkt audio, w którym wystarczy porządny mikrofon i słuchawki. Oprogramowanie można pobrać bezpłatnie lub tanio, które skompresuje dźwięk do odpowiedniego formatu. Ostatnim rodzajem jest wideo. Tutaj znowu dostępne jest darmowe i tanie oprogramowanie, które to umożliwia. Brak specjalnego I.T. wymagane umiejętności.

Miej wyjątkowy produkt z wyjątkową propozycją sprzedaży. Z pewnością możesz pomyśleć o przynajmniej jednej rzeczy, która odróżnia Twój produkt od pozostałych na rynku. Im więcej treści utworzysz, tym więcej pieniędzy możesz zarobić na swojej witrynie.

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł. Życzymy wszystkiego najlepszego z aspiracjami online. Podejmij działanie i zrób to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *