• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego warto rozpocząć działalność gospodarczą w domu – firma w domu

Dlaczego warto rozpocząć działalność gospodarczą w domu – firma w domu

Czy kiedykolwiek spędzasz czas, zastanawiając się nad swoim osobistym bezpieczeństwem? Powinieneś wiedzieć! W końcu mówimy o TWOIM bezpieczeństwie. Rzućmy okiem. Wydajesz dużo pieniędzy, upewniając się, że masz odpowiednią ochronę ubezpieczeniową swojego domu, całej jego zawartości, innych wartościowych przedmiotów i wielu innych rzeczy, ale czy ubezpieczyłeś swoją pracę? Nie możesz tego zrobić, myślisz? Cóż, w pewnym sensie tak, możesz. Ty też powinieneś, bo co się stanie, jeśli nagle, z jakiegokolwiek powodu, stracisz pracę? Jak będziesz żyć i opłacać wszystkie rachunki i jak długo zajmie ci znalezienie innej pracy? Poważne rzeczy. Poświęć trochę czasu i pomyśl o tym.

Wiesz, już masz odpowiedź. Czy nie jest prawdą, że gromadzisz w domu mnóstwo zapasowych rzeczy, więc jeśli coś się zepsuje lub wymaga wymiany, po prostu wyjmujesz zapas i znowu jedziesz? W porządku, nawet nie myśl o tym dwa razy! OK, więc dlaczego nie możesz mieć wolnej pracy, więc jeśli ktoś zostanie zwolniony, wystarczy podłączyć zapasową i odejść?

Brzmi trochę tak, jakbym mówił o drugiej pracy? Źle, nie jestem! Druga praca to generalnie strata czasu. Pracujesz dla szefa, spędzasz 10 godzin. mniej więcej tydzień, robiąc coś, czym nie jesteś ani trochę zainteresowany, za co zarabiasz grosze, a żeby dodać zniewagę do kontuzji, będziesz musiał zapłacić podatek według najlepszej stawki! „Nie proszę pana!” To, o czym mówię, to pomysł założenia własnego zautomatyzowanego domowego biznesu w Internecie. Gdy już założysz taką firmę, będąc w pełni zautomatyzowaną, będzie ona praktycznie działać sama, z niewielką lub żadną pomocą z Twojej strony. Prawdziwe! W końcu jaką pomoc dajesz, kiedy mocno śpisz w nocy? Możesz jednak obudzić się rano, podejść do komputera i sprawdzić, ile pieniędzy zarobiłeś w nocy. Tak, Twoja nowa firma działa 24/7/365. Założę się, że nie – nigdy się nie męczy.

Nie mówię tutaj o rezygnacji z pracy w najbliższym czasie, ale raczej o rozpoczęciu zautomatyzowanego biznesu w domu, oprócz twojej głównej pracy. Byłbyś w stanie go skonfigurować i łatwo uruchomić go obok swojej pracy na pełny etat, w swoim czasie, w dogodnym dla siebie czasie. Gdy już to ustalisz i zaczniesz zarabiać, będzie to atut dla twoich osobistych finansów. Oczywiście na początku nie byłby w stanie zastąpić twojej pracy, ale stanowiłby podstawę, na której możesz budować bez ryzyka. Na tej podstawie możesz łatwo rozwijać i rozwijać wiele źródeł dochodu.

Co to jest? Nie byłbyś w stanie tego zrobić, ponieważ nie wiesz jak? Powiem ci co – co powiesz na to, że mógłbyś wykonać prawie wszystkie ustawienia za darmo? A co powiesz na 30 dni dodatkowej nauki, aby dokładnie powiedzieć Ci, jak zrobić resztę – również za darmo? Czy uważasz, że 47 filmów na różne tematy może trochę pomóc – również na darmo? Każdy skrawek informacji, którego mógłbyś potrzebować, byłby dla ciebie dostępny. W tej chwili dostępna jest dokładnie taka oferta!

Mówisz, że musi być jakiś haczyk? Niezupełnie, ponieważ osoba zaangażowana, która ustawiła całą umowę, Stone Evans, powie ci, że jest bardziej niż szczęśliwy, mogąc to zrobić, ponieważ to jego sprawa. Jeśli może sprawić, że odniesiesz sukces, on też będzie. Przekonaj się teraz – nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy nadarzy się kolejna taka okazja. Tu chodzi o Twoją przyszłość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *