• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego osoba niebędąca rezydentem USA powinna otworzyć konto bankowe w USA?

Dlaczego osoba niebędąca rezydentem USA powinna otworzyć konto bankowe w USA?

NRA lub Non Residents Alien to szeroko stosowany termin, który odnosi się do obywateli spoza USA, którzy nie mają bazy mieszkaniowej w kraju. Zwykle jest używany przez sektor bankowy kraju. Dlaczego NRA wymaga konta w USA? Spróbujmy przeanalizować różne korzyści, które wszyscy na całym świecie mogą uzyskać z konta w USA.

Wraz z pojawiającymi się trendami i dobrodziejstwem internetu wszystko wydaje się dzieje w Internecie. Niezależnie od tego, czy jesteś małym wolnym strzelcem, czy dużym eksporterem towarów, wszystkie Twoje transakcje prawdopodobnie będą odbywać się online. Niezależnie od rozmiaru Twojej firmy, nie możesz uciec od faktu, że istnieje duży dryf handlu w kierunku Internetu. I jest oczywiste, że skoro waluta amerykańska jest walutą o maksymalnym zasięgu, powinieneś mieć również łatwe w obsłudze miejsce do handlu w tej samej walucie. Konto w USA jest tym, co naprawdę powinieneś wybrać. Pozwólcie, że wymienię kilka wyjątkowych korzyści, które oferuje konto w USA.

1. Oszczędności na podatkach: Surowość, jaką Stany Zjednoczone zapewniają, jeśli chodzi o ochronę swoich obywateli, jest ogromna, ale mimo to, jeśli chodzi o przepisy podatkowe NRA, przepisy są takie, że w końcu dużo zaoszczędzisz od podatków. Jeśli otworzysz to samo konto międzynarodowe w innym kraju, w końcu zapłacisz dużo wyższy podatek. Jest to więc jedna ważna i solidna korzyść.

2. Brak fizycznej obecności: Konto w banku w USA jest zwykle w pełni obciążone ogromną liczbą solidnych usług. Istnieje wiele możliwości obsługi transakcji online, co z kolei sprawia, że ​​fizyczna obecność nie jest koniecznym wymogiem. Możesz obsługiwać wszystkie funkcje swojego konta w zaciszu własnego domu lub biura.

3. Odniesienie: To jest bardzo interesująca kwestia i niewiele osób o tym wie. W niektórych krajach nie można otworzyć konta bezpośrednio. Ale po tym, jak jesteś klientem banku w USA przez około sześć miesięcy, możesz łatwo poprosić swój bank o skierowanie Cię do innych banków w innych krajach, w tym w tych krajach. A to daje Ci możliwość otwierania kont nawet w innych miejscach trasą do USA.

4. Bezpieczne: Twoje pieniądze w banku w USA są bezpieczne. Mam znajomych, którzy są webmasterami i korzystali z innych systemów, które akceptują pieniądze online. Jeden z nich stracił ostatnio około 3000 dolarów dzięki takiemu systemowi online, ponieważ system po prostu zawiesił mu konto. W innym przypadku jeden z moich pozostałych kontaktów został obciążony tak dużą kwotą, że zażądał zwrotu pieniędzy, że stracił w ten sposób około 2400 dolarów. I nie jest to ograniczone tylko do przypadków. Gdy Twoja firma zacznie się rozwijać i zaczniesz zarabiać duże pieniądze, zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz czegoś znacznie lepszego i bardziej niezawodnego niż te systemy online. Konto handlowca w banku w USA jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

5. Surowe przepisy sektora bankowego w USA prawie uniemożliwiły otwarcie rachunków dla krajowych organów regulacyjnych. Jednak rzeczy nie są już takie wyczerpujące; chociaż nazwanie tej procedury łatwą i prostą byłoby błędem. Sprawy są nadal złożone i skomplikowane. Jednak najlepsze rozwiązanie, jakie znalazłem po wielu badaniach, zebrałem je w jednym przewodniku: http://www.non-us-bank-account.com. Jest to pełna procedura krok po kroku, która uczy, jak otworzyć konto bankowe w USA jako NRA.
Czuję, że znaczenie konta amerykańskiego dla NRA jest teraz całkiem oczywiste i fakt, że naprawdę pomoże ci to zwiększyć bazę klientów. Więc nie trać czasu, działaj teraz i wybierz konto bankowe w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *