• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego nauka na odległość będzie dalej eksplodować

Dlaczego nauka na odległość będzie dalej eksplodować

Kształcenie na odległość to jeden ze smaków cyberautostrady. Nadejście było szybkie i wściekłe. Ci, którzy go nie przyjmą, zostaną w tyle. Dla tych, którzy nadal szybko to odrzucają, są to powody, dla których myślę, że nauka online będzie nadal eksplodować.

1. Kształcenie na odległość ma po prostu ekonomiczny sens. Jest to o wiele tańsze niż tradycyjna nauka. Ponieważ większość szkół kształcących na odległość nie buduje i nie utrzymuje szerokiego wachlarza budynków, są one w stanie zaoferować uczniom tańsze czesne. Z tego powodu każdy student (większość uczniów), który zwraca uwagę na pieniądze, będzie wolał naukę na odległość od tradycyjnej nauki.

Koszt dojazdu do szkoły i domu może zostać zaoszczędzony przez uczniów, którzy mają problemy z pieniędzmi. Dzisiejszy koszt galona gazu sprawia, że ​​jest to oczywiste. Wyobraź sobie, że możesz zaoszczędzić wszystkie te pieniądze na paliwie. To muzyka dla uszu większości uczniów uczących się online.

2. Elastyczność uczenia się, gdy chcesz odwołać się do uczniów uczących się na odległość. Uczniowie nie są już zmuszeni do uczenia się w określonym czasie. Mogą się po prostu nauczyć, kiedy są gotowi. To może być nawet o północy.

Ta elastyczność dotyczy również czasu potrzebnego na ukończenie programu studiów. Możesz zająć tyle czasu, ile chcesz, aby ukończyć program.

3. Kształcenie na odległość stało się ostateczną formą nauki i zarabiania. Chociaż jestem zwolennikiem, aby niektórzy ludzie zdobyli pierwszy stopień na tradycyjnych uczelniach, nie ma sensu zdobywać dyplomu w ten sposób. Nie ma powodu, dla którego nie możesz uzyskać tytułu magistra, zwłaszcza magistra, mając pracę.

Robiąc to w ten sposób, możesz zarabiać na nauce. Podczas gdy praca to wkładanie pieniędzy do kieszeni, zyskujesz także cenne doświadczenie zawodowe i staż pracy. Twoja wypłata będzie nadal rosła. Otrzymasz także awanse w pracy. Te rzeczy są wstrzymane dla tych, którzy czekają, aż uzyskają wszystkie pożądane stopnie naukowe przed podjęciem pracy.

Większość ludzi robi to dzisiaj. To jedna z rzeczy, która napędza eksplozję uczenia się na odległość.

4. Kształcenie na odległość zapewnia cenny czas spędzony z rodziną. Teraz rodzice nie muszą jednocześnie uczyć się i pomagać swoim dzieciom w odrabianiu lekcji. Mogą spędzać ten czas z dziećmi, gdy nie śpią. Następnie, kiedy dzieci kładą się spać, mogą brać udział w zajęciach online. Uwierz mi, biorąc pod uwagę presję czasu, pod jaką obecnie znajdują się rodzice, jest to mile widziana ulga.

Ponieważ pojawienie się nauki na odległość poprawiło nasze życie, pozostanie tutaj. Ci, którzy tego nie przyjęli, będą mądrzy, aby to zrobić. W przeciwnym razie mogą zostać w tyle. Pozostawanie w tyle w tej erze cyberprzestrzeni może mieć negatywny wpływ na Twoje możliwości zarobkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *