• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Dlaczego najlepsi partnerzy sieci afiliacyjnych polecają nowych partnerów do sieci w których działają

Dlaczego najlepsi partnerzy sieci afiliacyjnych polecają nowych partnerów do sieci w których działają

Przeciętny marketer afiliacyjny po prostu wychodzi i znajduje produkt… każdy produkt, który ma wysoką prowizję… i rzuca link, siada wygodnie i ma nadzieję, że ktoś w niego kliknie i kupi produkt. NIE BYĆ ŚREDNICH!

Decydując się, jaki produkt dodać do swojej działalności związanej z marketingiem afiliacyjnym, naprawdę nie powinieneś w ogóle patrzeć na produkty! Zamiast tego, jak prawdziwy super partner, powinieneś patrzeć na ludzi!

Zostań osobą rozwiązującą problemy

Wszyscy super partnerzy wiedzą, że produkty nie kupują produktów… ludzie kupują produkty! Jeśli nie wiesz, z czym ludzie, którzy są częścią Twojej niszy, mają problemy, czym są zainteresowani io czym rozmawiają, to jak możesz rozwiązać ich problem i coś im sprzedać?

Super partnerzy znają swoją niszę

Kiedy już zdecydujesz się na niszę, musisz być częścią tej niszy… nawet jeśli jest to tylko chwilowe. Rób tak, jak robią to super partnerzy… Naucz się rozmawiać i chodzić na spacer.

To niezwykle proste. Po prostu wyszukaj fora, które dotyczą Twojej niszy. Idź do nich i zarejestruj się. Przeczytaj posty na tym forum. Zobacz, na jakie problemy narzekają ludzie… zobacz, na jakie tematy pojawia się wiele postów… zobacz, kim są eksperci w tej niszy.

Jako super partner musisz zbadać swój rynek

Zapisz się na jeden lub dwa biuletyny. To da ci dobry obraz poziomu marketingu w tej niszy, a także pozwoli ci nauczyć się „żargonu” tej niszy. Zobacz, o jakich produktach mówią i próbują sprzedawać. To również da ci wyobrażenie, z kim należy współpracować, rozpoczynając własny program partnerski dla własnego produktu lub usługi!

Daj im to, czego naprawdę chcą

Przed rozpoczęciem kampanii zadawaj pytania na forach. Poznaj niektórych ludzi. Buduj z nimi relacje. Daj im możliwość poznania Cię i zaufania. Gdy zostaniesz już zaakceptowanym członkiem forum, zapytaj, czy nie miałby nic przeciwko wypełnieniu dla Ciebie ankiety w zamian za miły prezent. Wtedy faktycznie powiedzą Ci, czego chcą i kupią!

Podczas recenzowania lub polecania produktu lub usługi zadaj sobie pytanie… czy poleciłbym to mojej rodzinie i przyjaciołom… czy jest to przydatne i czy uzyskają z tego wartość? Zawsze najlepiej jest, jeśli sam skorzystałeś z produktu lub usługi. W ten sposób możesz wystawić uczciwą recenzję.

Aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna, nie tylko powiedz im, jakie jest wspaniałe (a jestem pewien, że jest), ale powiedz, co Ci się w niej nie podobało. Dzięki temu Twój raport będzie bardziej wiarygodny, a czytelnicy będą Ci bardziej ufać.

Stawiając ludzi na pierwszym miejscu, a nie produkt, odniesiesz znacznie większy sukces i podniesiesz swój status z pozycji partnera, który po prostu umieszcza mnóstwo linków i ma nadzieję, że niektórzy pozostaną, do kogoś, kto dba o swoich klientów i idzie o krok dalej w związku z tym zdobywając reputację super partnera i ogromne powtarzalne prowizje przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *