• 4847-605-741-003
  • marek@gutenberg.com
  • Marek Gutenberg, Francja
Co to jest inwestowanie w nieruchomości przed budową?

Co to jest inwestowanie w nieruchomości przed budową?

Pomysł na inwestycje przedbudowlane, jeśli chodzi o nieruchomości, jest w rzeczywistości dość sprytnym sposobem, na którym wielu zarobiło miliony. Teoria jest naprawdę prosta. Zainwestuj w nieruchomość, zanim znajdzie się na etapie planowania. Ci, którzy będą budować te budynki, potrzebują pieniędzy i inwestorów, aby móc je uruchomić. Inwestując (w wielu przypadkach po prostu kupując opcje zakupu) w jednostki, zazwyczaj mieszkania typu condo w obszarach o wysokim popycie, zanim grunt zostanie zniszczony, inwestorzy często mają możliwość zainwestowania za grosze w oczekiwanym dolarach, gdy budynek zostanie ukończony i mogą ponownie – sprzedać nieruchomość po pełnej wartości rynkowej po ukończeniu budynku, zachowując różnicę w pierwotnej inwestycji i cenie wywoławczej.

Jest to sytuacja korzystna dla wielu budowniczych lub „właścicieli” nieruchomości, o których mowa, ponieważ „przedsprzedaż” jednostek pozwala agentom pożyczkowym mieć zaufanie do rentowności projektu jako podmiotu zarabiającego, sprzedając wiele jednostek. niewidzialny. Korzyścią dla inwestorów jest to, że mogą kupować po znacznie niższej cenie przed rozpoczęciem budowy niż później, a później mogą sprzedawać po pełnej wartości rynkowej (lub wyższej w przypadku dużego popytu i na obszarach nasyconych nieruchomościami).

Ten styl inwestowania nie jest dla niektórych tak efektowny jak odwracanie domów. Nie ma bestii w odnowieniu urody. Jest jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy zawieraniu tego typu transakcji.

Po pierwsze, żadne przedsięwzięcie na rynku nieruchomości nigdy nie przyniesie zysków, bez względu na to, co mówią błyszczące, małe broszury. Przy obecnych trendach w sprzedaży nieruchomości zazwyczaj nie jest to najlepsze środowisko do inwestowania przed rozpoczęciem budowy, chociaż te rzeczy zmieniają się regularnie, a rynek może ponownie spojrzeć w górę w bardzo bliskiej przyszłości.

Po drugie, networking jest często najlepszym sposobem na włamanie się do tego konkretnego biznesu. Jest wiele rodzajów lotów nocnych, które byłyby inwestorami w nieruchomości. Ci, którym udaje się przetrwać, to ci, którzy nawiązują kontakty z innymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami, a także ci, którzy mają określone zainteresowania i doświadczenie w inwestycjach przed rozpoczęciem budowy. Dołącz do grup lokalnych, a nie tylko do grup internetowych, które zajmują się konkretnie tego rodzaju inwestycjami, aby szybciej uzyskać więcej informacji. Związane z tym koszty mogą początkowo wydawać się zniechęcające, ale są znacznie niższe niż koszty przekraczania głowy przez brak zrozumienia nawet najbardziej podstawowych „tajników” i „wyjść” związanych z inwestowaniem w nieruchomości przed rozpoczęciem budowy.


Po trzecie, rozwijaj bliskie relacje z pośrednikiem w handlu nieruchomościami, który specjalizuje się w tego rodzaju inwestowaniu w nieruchomości. Może się to okazać najbardziej korzystną rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobisz, aby zapewnić przyszły sukces. Nawiązując właściwe relacje z odpowiednim pośrednikiem w handlu nieruchomościami, możesz uzyskać informacje o nowych nieruchomościach, zanim trafią one do sektora publicznego. To stawia Cię w rzadkiej i cudownej sytuacji, w której pokonasz konkurencję po raz pierwszy. Daje to znacznie lepszą szansę na uzyskanie najniższych cen, które często są pomijane przez zbyt długie czekanie na zakup.

Po czwarte, jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotuj się na chwilę zatrzymania nieruchomości. Problem z inwestycjami przed rozpoczęciem budowy polega na tym, że nie ma gwarancji, że kiedy nadejdzie czas, będziesz w stanie „zawrzeć umowę”. Wszystko dzieje się nawet wtedy, gdy masz kupującego, który jest chętny i chętny do zakupu. Innymi słowy, są chwile, kiedy będziesz musiał zatrzymać nieruchomość przez krótki czas, a czasami jako inwestycję długoterminową. Niektóre opcje w przypadku długoterminowych wstrzymań obejmowałyby wynajem nieruchomości urlopowiczom, jeśli znajduje się w obszarze turystycznym o wysokim popycie. Możesz skorzystać z pomocy pośrednika w handlu nieruchomościami. Dzięki temu nieruchomość będzie zarabiać na pewnym dochodzie, dopóki nie będzie można dokonać sprzedaży. Inni zdecydowali się zatrzymać nieruchomość jako prywatny dom wakacyjny dla siebie, przyjaciół i rodziny. Ostatecznie ważne jest, aby istniał „Plan B” dla nieruchomości na wypadek, gdyby transakcja nie doszła do skutku i musisz zapłacić miesięczną notę.

Inwestowanie w nieruchomości przed rozpoczęciem budowy może nie mieć takiej atrakcyjności, jaką niosą inne rodzaje inwestycji, ale zapewnia realny styl inwestowania, który może przynieść znaczne zyski. Jeśli chodzi o inwestowanie, nazwa gry to zyski, więc miej to na uwadze, rozważając opcje inwestycyjne. Jest to jedna z form inwestowania, które wymagają (w większości przypadków) najmniejszego kapitału z góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *